Kategorie Vyvrcholení

Článek
Pro muže: Pomozte vaší partnerce k dosažení orgasmu pomocí těchto tří kroků
Pro muže: Pomozte vaší partnerce k dosažení orgasmu pomocí těchto tří kroků Je známá věc, že muži dosahují orgasmu mnohem častěji než ženy. Dokonce statistiky udávají, že vyvrcholení dosáhne pouze 35 % žen, což je docela smutné číslo, nemyslíte? Navíc většina těchto žen k uspokojení dojde pouze díky dráždění klitorisu, nezažijí tedy ten pravý vaginální orgasmus, který je mnohem intenzivnější.
Článek
Proč nás muži tak rádi orálně uspokojují? Tady je hned několik hlavních důvodů!
Proč nás muži tak rádi orálně uspokojují? Tady je hned několik hlavních důvodů! Orální sex je příjemný nejen mužům, ale také nám ženám. Ovšem najdou se i takové ženy, které se u něj nedokážou naplno uvolnit a stydí se. Proto jsme si pro vás připravili těchto 6 důvodů, které vám snad s tímto problémem pomohou, a vy si budete moci orálního sexu užívat plnými doušky.
Článek
Tipnete si změřenou délku nejdelšího orgasmu? Správnou odpověď najdete v článku.
Tipnete si změřenou délku nejdelšího orgasmu? Správnou odpověď najdete v článku. Napadlo vás někdy, jak dlouho může trvat ten nejdelší orgasmus? A je to vůbec ještě příjemné, mít orgasmus po celé minuty, hodiny? Odpověď najdete v pomyslném žebříčku nejdelších vyvrcholení, které kdy byly zaznamenány.
Článek
12 druhů ženského orgasmu
12 druhů ženského orgasmu Ženský orgasmus je o něco složitější proces než ten mužský, zároveň má také více podob. Nejčastěji se orgasmus dělí na klitoriální a vaginální, podle způsobu a místa jeho vyvolání však můžeme rozlišit několik…