Kategorie Stimulace

Článek
Stimulací LV 3 bodu na noze se zbavíte stresu a některých nemocí!
Stimulací LV 3 bodu na noze se zbavíte stresu a některých nemocí! V některých případech nám ani moderní medicína nestačí. Když tedy všechny pilulky na světě nevyřeší náš problém, kam se obrátit? Mnoho lékařů alternativní medicíny přísahá, že pomocí akupresury napravíme všechny zdravotní potíže.
Článek
Trpíte na migrény nebo citlivé zuby? Takhle se zbavíte bolesti za pár minut a bez prášků!
Trpíte na migrény nebo citlivé zuby? Takhle se zbavíte bolesti za pár minut a bez prášků! Napadlo by vás, že stimulací určitých míst na těle dokážete překonat i ty nejvíce frustrující nemoci, starosti nebo bolesti? A právě o tomto bude následující článek.
Článek
12 druhů ženského orgasmu
12 druhů ženského orgasmu Ženský orgasmus je o něco složitější proces než ten mužský, zároveň má také více podob. Nejčastěji se orgasmus dělí na klitoriální a vaginální, podle způsobu a místa jeho vyvolání však můžeme rozlišit několik…
Článek
Prostata – zdravotní masáž i oživení sexuálního života
Prostata – zdravotní masáž i oživení sexuálního života Když se řekne „masáž prostaty“, mnoho lidí si vybaví sex. Ano, rozhodně může jít o součást erotických aktivit a je to zároveň nejlepší způsob, jak tuto masáž provádět. Zároveň má ale masáž prostaty své zdravotní důvody. Spojte tedy příjemné s užitečným a pusťte se s partnerem do masáže jeho prostaty.
Článek
Elektrosex
Elektrosex Elektrosex je speciální sexuální praktikou určenou pro ty, kteří chtějí zažít něco nového a neobvyklého. Jedná se o stimulaci určitých částí těla za pomocí elektrických impulsů. Bývá nejen součástí BDSM, ale ocení ho i lidé preferující jemnější praktiky.
Článek
Mít chuť na sex kdykoli se vám zlíbí? Maličkost!
Mít chuť na sex kdykoli se vám zlíbí? Maličkost! V tomto článku vám nabídneme různé alternativy "postelových elixírů" a zejména pak návod, jak provozovat Kegelovy cviky, které jsme zmiňovaly v předcházejícím článku. Tyto cviky blahodárně působí na zpevnění a ztonizování vašeho pánevního dna, takže se naučíte regulovat vzrušení i svůj orgasmus.
Článek
Anální erotické pomůcky
Anální erotické pomůcky Anální sex pomalu ale jistě přestává být tabu a věnujeme se mu stále více párů. Pokud máte anální sex také v oblibě, chcete si ho zpestřit a udělat ještě zajímavějším, zkuste sáhnout po některé z erotických hraček pro anální sex přímo určených. A že jich je opravdu hodně.