Kategorie Místa

Článek
Ta nejvhodnější místa pro milování podle vašeho znamení zvěrokruhu
Ta nejvhodnější místa pro milování podle vašeho znamení zvěrokruhu Spousta párů po delším soužití přesídlí své sexuální hrátky jen do ložnice. To je však velká škoda, protože nejenom jejich domácnost skýtá mnoho zákoutí, kde by si milování užili možná více ale i venku je spousta možností. Pokud si však nevíte rady, kde přesně by to mělo být, i v tomhle vám vaše znamení zvěrokruhu může být nápomocno.
Článek
15x zajímavá místa, která se perfektně hodí na sex!
15x zajímavá místa, která se perfektně hodí na sex! Zastáváte názor, že sex nepatří jen do ložnice a rádi zkoušíte nová a zajímavá místa? Máme pro vás malou inspiraci v podobě patnácti netradičních lokalit, kde se tato velmi příjemná činnost dá provozovat. Jen se u toho nesmíte nechat chytit. Ale o to větší je to zábava, ne?
Článek
Top 10 míst v Budapešti, která navštívit
Top 10 míst v Budapešti, která navštívit Budapešť, to je elegantní město mnoha tváří ležící na Dunaji, které svou malebnou polohou, nádhernými stavbami různých architektonických slohů, velkým množstvím zeleně, lázněmi a neobvyklou atmosférou danou tím, že leží…
Článek
Ztracená místa z celého světa
Ztracená místa z celého světa Italský grafik, designér, projektový manažer, učitel na několika mezinárodních uměleckých školách a blogger Francesco Mugnai prezentuje ve svém blogu neuvěřitelnou sbírku fotografií opuštěných míst z celého světa od různých…
Článek
20 neuvěřitelných míst na Zemi, která vážně existují
20 neuvěřitelných míst na Zemi, která vážně existují Ať už jsou dílem člověka či přírody, tato místa vám učarují. Některá vypadají jako vystřižená z pohádky nebo sci-fi románu a přesto skutečně existují. Přidržte si čelist, protože na této cestě kolem světa vám zaručeně bude chtít spadnout!