Modelka se chtěla ukázat bez make-upu. To, co dělo potom, by ji nenapadlo ani v nejhorším snu!

Mladá Australanka, kterou na Instagramu sleduje 130 tisíc fanoušků, se jednoho dne rozhodla uveřejnit svoji fotografii před a po nalíčení. Chtěla tímto způsobem pobavit všechny děvčata a ženy. Zároveň bylo jejím úmyslem je podpořit, aby se nestyděly za svoji přirozenou krásu. Netušila však, že se její úmysl zvrtne na vlnu nenávistných urážek...

Autralanka Kimberry Behets se stala hotovou instagramovou senzací díky svému netypickému vzhledu a tetování na těle. Její profil si pravidelně prohlédne 130 tisíc lidí, a tak ji oslovila i módní značka Motelrocks, jejíž se stala ambasadorkou.

Úspěšnou modelku však neživí jen její vzhled, ale i obrazy, které sama kreslí a prodává. Stejně dobře jí jde i líčení, a tak se rozhodla "zavěsit" na svůj profil fotku z koupelny před a po použítím make-upu! To však rozhodně neměla dělat! Netušila, že se její čin promění na nenávistný hon na čadějnici! Podívejte se s námi na video, ve kterém se mladá dívka rozhodla proti těmto reakcím bojovat. Samozřejmě jak jinak, než prostřednictvím fotek bez make-upu!

Co na to říkáte, holky? Pokud se vám video líbilo, nezapomeňte jej SDÍLET se svými přáteli na Facebooku!

Publikováno: 20. 1. 2022 11:36 Nahlásit obsah