Kategorie Internet

Článek
O barvě těchto šatů a tenisek se hádají miliony lidí: Proč vidíme odlišné barvy?
O barvě těchto šatů a tenisek se hádají miliony lidí: Proč vidíme odlišné barvy? Internetem se jako lavina šíří fotka tenisek, kvůli které lidé vedou nekonečné spory. Důvod je prostý. Nemůžou se shodnout na barvě, které tyto boty mají. Jedni vidí šedo-tyrkysovou a druzí růžovo-bílou kombinaci. Je to jako v případě legendárních šatů, o kterých se lidé hádali, zda jsou černo-modré, nebo bílo-zlaté. A co vy? Jaké barvy vidíte?
Článek
Není sladký? Tento 4měsíční chlapeček je díky svým hustým vlasům hvězdou internetu
Není sladký? Tento 4měsíční chlapeček je díky svým hustým vlasům hvězdou internetu Když miminko vykoukne na svět, většinou se rodí s holou hlavičkou nebo jemným chmýřím. To ale nebyl případ australského chlapečka Bostona, který se v prosinci loňského roku narodil s neuvěřitelně dlouhou a hustou hřívou. Díky jeho výjimečnosti se z něj doslova přes noc stala hvězda internetu. Jeho maminka poznamenává, že za vše můžou geny.
Článek
Největší hrozbou pro děti na internetu je rizikové seznámení
Největší hrozbou pro děti na internetu je rizikové seznámení Seznámení s rizikovou osobou, volně dostupná pornografie a kyberšikana. To jsou podle průzkumu naše největší hrozby, pokud jde o používání internetu dětmi, říká ESET.
Článek
Chcete být krásná? Nevěřte všem návodům a trikům, které si na internetu přečtete
Chcete být krásná? Nevěřte všem návodům a trikům, které si na internetu přečtete Internet je úžasný tím, že si na něm můžete vyhledat spoustu návodů jak pečovat o své tělo a mysl, jak být zdravá a co nejkrásnější. Rozhodně ale nevěřte všemu, co čtete, a vyhněte se zbrklým experimentům. Později byste mohla zalitovat. Příkladem jsou následující šílenosti šířící se internetem, které jsou vašemu tělu spíš ke škodě než k užitku.
Článek
Tyto virální fotky navždy změnily internet!
Tyto virální fotky navždy změnily internet! Každý den jsou na internet nahrávány miliony nových fotek - od běžných uživatelů, celebrit i profesionálních fotografů. Ty nejpopulárnější fotky se šíří internetem doslova jako lavina. Stávají se z nich tzv. meme, lidé je komentují, mluví o nich a aktivně je sdílí. Shromáždili jsme nejvirálnější fotky za posledních pár let. Poznáte je všechny?
Článek
Krutě se pomstila milence svého manžela. Je tohle až přes čáru?
Krutě se pomstila milence svého manžela. Je tohle až přes čáru? Když se ve vztahu objeví nevěra, není to nic příjemného a je zapotřebí tento problém řešit. Ovšem způsob, jaký si vybrala 23letá Ly Chanel z Vietnamu, je opravdu velmi neobvyklý a razantní…
(1) Načíst více