Po společné noci jí přišla od muže šokující zpráva. Žena jí poté zveřejnila na internetu

Po společné noci jí přišla od muže šokující zpráva. Žena jí poté zveřejnila na internetu Zdroj: Shutterstock

Když jedna nejmenovaná žena zveřejnila na webové stránce zprávu, která jí přišla od muže, se kterým měla před pár dny nezávazný sex, rozpoutala docela vášnivou debatu.

Ve zprávě si muž stěžoval na její postavu, přitom během společné noci neměl připomínky. Navíc žena není nikterak obézní, při své výšce 175 cm má konfekční velikost 40, což je naprosto normální postava, kterou má mnoho žen. Žena byla touto zprávou natolik šokována a rozhořčena, že se rozhodla zveřejnit ji na webové stránce musmnet.com a postěžovat si.

Zároveň ostatní uživatele požádala, aby jí poradili, jak má reagovat a co muži na tuto ubohou zprávu odepsat. Mnoho lidí se shodlo, že by muži vůbec neodepsali a okamžitě si jej zablokovali. To však žena udělat nechtěla, chtěla muži odpovědět tak, aby se sám před sebou zastyděl. Velkou podporu našla právě u uživatelů této webové stránky, kteří ženu podporoval a soucítili s ní.

Zdroj: Shutterstock A co přesně ve zprávě zaznělo? „Je to pro mě i pro tebe velmi nepříjemné a určitě to ovlivní náš vztah, ale musím být k tobě upřímný. Řekl jsem ti, že nejsi po fyzické stránce můj typ a za tím si stojím i teď. Chápu, pokud tě má slova ranila a zároveň se mi nelíbí, když muži diktují ženám, jak by měly vypadat, a já tohle dělat nechci. Jen ti narovinu říkám, mám rád hubené ženy a to ty nejsi.“

Stojí však před námi otázka, proč muž měl s touto ženou sex, když jej fyzicky podle jeho slov nepřitahuje a neodmítl jí hned? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 10. 6. 2021 10:10 Nahlásit obsah