Znamení zvěrokruhu, která v roce 2021 najdou osudovou lásku. Spřízněnou duši potkají Blíženci, Lvi či Štíři

Znamení zvěrokruhu, která v roce 2021 najdou osudovou lásku. Spřízněnou duši potkají Blíženci, Lvi či Štíři Zdroj: Shutterstock.com

Rok 2021 přinese něco nového každému znamení zvěrokruhu. Horoskop lásky ovšem napovídá, že některá hvězdná znamení najdou v roce 2021 životního partnera. Kterým znamením tedy letošní rok přinese novou lásku na celý život? Projděte si následující seznam znamení zvěrokruhu, která se letos osudově zamilují. Možná, že se mezi nimi najdete také.

Blíženci: Jejich milostný život se v roce 2021 dostane do popředí

Narodili jste se ve znamení Blíženců? V tom případě počítejte s tím, že rok 2021 pro vás bude z hlediska lásky a vztahů zlomovým. Pokud máte partnera, kterého milujete, ještě více se s ním sblížíte, dojde u vás k zasnoubení nebo dokonce ke sňatku.

V případě přechozených či nefunkčních vztahů však počítejte spíš s rozchodem. Hvězdy na druhou stranu říkají, že nečekaně narazíte na člověka, se kterým se budete cítit skvěle a se kterým vás čeká společná budoucnost. Zvlášť měsíce září a říjen budou ve vašem milostném životě velmi pikantní a budete se vznášet nejen na romantickém obláčku lásky.

Zdroj: Shutterstock.com Lev: Rok 2021 mu bude přát v budování vztahů

Lvi by měli na celý rok 2021 pohlížet jako na vhodnou dobu pro budování nových trvalých vztahů, a to jak po osobní, tak po čistě profesionální stránce. Je jenom na vašem rozhodnutí, zda se osvobodíte od starých vztahů, které vám nevyhovují. Otevřete se a navažte nová spojení ve všech oblastech svého života.

Pamatujte, že jestliže se v roce 2021 rozejdete s blízkou osobou, se kterou si už nerozumíte, je to jen proto, že vás v budoucnu čeká něco lepšího. V každém případě počítejte s tím, že v roce 2021 potkáte svou spřízněnou duši. Čeká vás vášnivý románek, který může posléze přerůst v něco hlubšího. Pozor si však dávejte na možné těhotenství.

Štír: Životního partnera potká v první polovině roku 2021

Nový rok 2021 bude pro Štíra překvapivý už na svém začátku. Singles si nového životního partnera najdou již v první polovině roku, naopak šťastně zadaní vztah s láskou svého života ještě více prohloubí. 

Milostný život Štíra bude probíhat skvěle hlavně od května do července, kdy nezadaní zcela náhodně narazí na toho pravého. Šťastně zadané Štíry v tomto období zase čeká radostná zpráva o těhotenství, nebo dokonce o narození dítěte. Budou navíc zaplaveni nekonečným rodinným štěstím a pohodou a díky tomu zjistí, jak je skvělé trávit více času se svou nejbližší rodinou.

Zdroj: Shutterstock.com Kozoroh: V roce 2021 se zamiluje hlouběji než kdykoliv předtím

Rok 2021 nabízí Kozorohům po milostné stránce spoustu vzrušení. Během prvních dvou měsíců nového roku náhodně narazíte na člověka, který rozzáří vaše srdce a nabídne vám spoustu vášně a vzrušení. Po tomto milostném vzrušení vás v květnu a červnu čekají hlubší závazky.

Paradoxem ovšem je, že pravou lásku potkáte až v listopadu a toto setkání vám přinese spoustu nového. Je možné, že se zamilujete více než kdykoliv předtím, pochopíte, že jste našli svou spřízněnou duši, nebo konečně zjistíte, že vaše srdce znovu ožilo. Na rok 2021 tedy jen tak nezapomenete. 

Autor:
Publikováno: 20. 1. 2021 16:15 Nahlásit obsah