Kategorie Osudová láska

Článek
Takto vypadá skutečná láska: Australští manželé jsou spolu 55 let a stále se milují
Takto vypadá skutečná láska: Australští manželé jsou spolu 55 let a stále se milují Spousta lidí o té pravé lásce jenom sní a myslí si, že na ně v životě snad ještě čeká. Pokud jste si však jisti tím, že máte partnera, po jehož boku prožijete celý svůj život, můžeme vám jenom pogratulovat. Inspirací v následujících letech vám mohou být manželé Dorothy a Wayne, kteří se vzali před 55 lety a jejichž láska časem ještě zesílila.
Článek
Během života se skutečně zamilujeme maximálně třikrát: A to vždy do jiného typu člověka
Během života se skutečně zamilujeme maximálně třikrát: A to vždy do jiného typu člověka Zamilovanost je nádherná věc, která v průběhu času vyprchá. Že je tento pocit v každém vztahu jen počáteční záležitostí, ví snad každý z nás. A věděli jste také, že se v průběhu života skutečně zamilujeme až třikrát? Podle psychologů totiž nemusíme mít pouze jednu osudovou lásku. Můžeme se zamilovat do různých typů lidí, a to z různého důvodu.
Článek
Existuje osudová láska?
Existuje osudová láska? Ohledně lásky a vztahů bylo provedeno již mnoho výzkumů. Dozvěděli jsme se z nich například, že pro vztah je kritický první, třetí a pátý rok. Nebo že zátěžovou zkouškou vztahu je prvních deset let a takový vztah pak už přežije vše. Co ale je osudová láska? A co je to vůbec osudová láska?
Článek
Až moc velká náhoda: Manželé zjistili, že se setkali 11 let před skutečným seznámením
Až moc velká náhoda: Manželé zjistili, že se setkali 11 let před skutečným seznámením Náhody se v životě dějí zcela běžně. To může potvrdit také čínský manželský pár pan Ye a paní Xue, kteří nedávno zjistili, že se náhodně setkali už jedenáct let před jejich prvním skutečným seznámením. Toto zjištění pro ně bylo opravdu šokující a nyní jej berou jako znamení osudu, zvlášť když pocházejí ze země, která má přes miliardu obyvatel.
Článek
Doslova osudová láska - pár až před svatbou zjistil, že spolu "randili" o dost dříve
Doslova osudová láska - pár až před svatbou zjistil, že spolu "randili" o dost dříve Když se Heidi a Ed Savittovi v létě po šestiletém vztahu vzali, nenapadlo by je, že by jejich svatební den mohl být na jednu stranu tak zvláštní a na stranu druhou tak vzrušující.
Článek
Dozvěděla se, že její dceru někdo znásilnil. Pravý šok ale přišel, až když jí policie ukázala DNA testy!
Dozvěděla se, že její dceru někdo znásilnil. Pravý šok ale přišel, až když jí policie ukázala DNA testy! Někdy nám osud přivede do cesty člověka, který dokáže náš život změnit od základů. Když se totiž 34letá Catherine St. Germain z Colorada rozvedla, myslela si, že už ji nic horšího než tohle nemůže potkat, to se ovšem spletla.