Takto vypadá skutečná láska: Australští manželé jsou spolu 55 let a stále se milují

Takto vypadá skutečná láska: Australští manželé jsou spolu 55 let a stále se milují Zdroj: Butnaturalphotography.com

Spousta lidí o té pravé lásce jenom sní a myslí si, že na ně v životě snad ještě čeká. Pokud jste si však jisti tím, že máte partnera, po jehož boku prožijete celý svůj život, můžeme vám jenom pogratulovat. Inspirací v následujících letech vám mohou být manželé Dorothy a Wayne, kteří se vzali před 55 lety a jejichž láska časem ještě zesílila.

Jak vypadá osudová láska? Na tuto otázku by vám dokázal odpověděl manželský pár Dorothy a Wayne z australského Perthu, kteří si nedokážou představit život jeden bez druhého. Poznali se před 57 lety a vzájemné ANO si řekli před 55 lety. Jak otevřeně přiznávají, stále se milují a jejich láska v průběhu let ještě zesílila.

Zdroj: Butnaturalphotography.com Kde se Wayne a Dorothy seznámili? Bylo to v baru. V momentě, kdy se Wayne na neznámou dívku poprvé podíval, věděl, že je to jeho osudová láska. „Viděl jsem Dorothy tančit s její kamarádkou a řekl jsem příteli, který byl se mnou: „Tu si jednou vezmu za ženu.“ O 57 let později jsme tu stále spolu, přečkali jsme několik bouří, ale stejně je nám dobře jako na začátku,“ přiznává Wayne.

Zdroj: Butnaturalphotography.com Dorothy a Wayne se u příležitosti 55letého výročí od sňatku rozhodli, že si dopřejí unikátní svatební focení. Dorothy se opět vžila do nádherné role nevěsty a z Wayna se stal po 55 letech znovu ženich. Nádherné fotografie těchto dvou milujících lidí vznikaly na břehu Indického oceánu.

Když se Dorothy po 55 letech objevila před Waynem ve svatebních šatech, jeho oči se rozzářily ohromením. „Jsem rád, že si dnes večer vezmu tuto ženu domů,“ řekl milující muž upřímně.

Zdroj: Butnaturalphotography.com Celé focení trvalo dvě hodiny čistého času. Fotografka Sujata Setiová, která za Dorothy a Waynem přiletěla až z britského Londýna, si jej náramně užívala. „Setkat se s těmito lidmi, kteří existují jeden pro druhého, pro mě byl kouzelný zážitek. Právě oni dva jsou důkazem, že skutečná láska opravdu existuje,“ myslí si britská fotografka.

Autor:
Publikováno: 3. 6. 2020 12:51 Nahlásit obsah