Jak zhubnout 2 kila za 14 dnů? Tento nápoj vám pomůže

Jak zhubnout 2 kila za 14 dnů? Tento nápoj vám pomůže Zdroj: Shutterstock

Celý život se potýkám s nadváhou, sice ne s velkou, ale přesto s nadváhou. Už jsem vyzkoušela téměř všechny dostupné diety, chodila na různá cvičení, avšak výsledek se sice dostavil, ovšem bez dlouhého trvání.

Teprve až když jsem vyzkoušela nápoj označovaný jako přírodní energeťák šla kila dolů a můj metabolismus začal pracovat jako když mi bylo 20 let. A stačilo k tomu pouhých 14 dnů. Protože jsem dosti lenivá a k podobným zázračným nápojům po letech skeptická, ve své životosprávě jsem nezměnila vůbec nic. Stačilo pouze pít ráno nápoj před odchodem do práce a večer před spaním. Moje kamarádka, která zároveň se mnou nápoj také začala pít, ovšem stravování upravila a zhubla mnohem víc. 

A v čem spočívá zázrak tohoto životabudiče a pomocníka při hubnutí? K přípravě vám stačí suroviny, které všichni najdeme doma. Je to skořice, med a voda. Jak jednoduché, že? Jak je všeobecně známo, med a skořice mají pozitivní účinky na naše zdraví a při vzájemné kombinaci jsou tím nejlepším spojencem při hubnutí.

Zdroj: Shutterstock.com

Jak nápoj připravit?

  • 1 lžičku mleté skořice nasypte do šálku, zalijte horkou převařenou vodou, zakryjte a nechte louhovat asi 20 až 30 minut. 
  • Poté přidejte 2 lžičky medu (pokud možno kvalitní a přírodní med). Nikdy ho do nápoje nepřidávejte ihned, voda se skořicí musí být opravdu vlažná. V opačném případě by se aktivní látky obsažené v medu zničily.
  • Polovinu nápoje vypijte večer před spaním a druhou polovinu ráno ihned po probuzení na lačno. Nápoj skladujte v chladničce, neohřívejte a nepřidávejte žádné jiné suroviny. 

Jak nápoj funguje?

Jak už víte, med a skořice pomáhá při hubnutí, protože poskytuje pocit nasycení, takže člověk méně jí a nepociťuje tak často pocit hladu. Tento nápoj je rovněž považován za výborného pomocníka při detoxikaci organismu, protože zbavuje vaše tělo škodlivých látek a tím mu pomáhá hubnout.

Právě pravidelné pití nápoje zvyšuje obranyschopnost organismu a mnozí zastávají názor, že má i protinádorové účinky. Z vlastní zkušenosti vím, že po pouhých dvou týdnech pití nápoje se cítím mnohem lépe, nejsem tak unavená, mám více energie a hlavně hubnu.

Autor:
Publikováno: 29. 12. 2022 19:03 Nahlásit obsah