Kategorie Nápoj

Článek
Ploché bříško za pouhé čtyři dny. Díky tomuto nápoji budete štíhlejší
Ploché bříško za pouhé čtyři dny. Díky tomuto nápoji budete štíhlejší Také vás trápí vaše ne příliš ploché bříško? Přinášíme vám opravdu osvědčený recept na přírodní nápoj, díky kterému půjdou vaše kila zázračně dolů.
Článek
Muž onemocněl rakovinou. Způsobil mu ji nápoj, který pije téměř každý z nás
Muž onemocněl rakovinou. Způsobil mu ji nápoj, který pije téměř každý z nás Dean Wharmby býval dříve profesionálním kulturistou, který však nežil příliš zdravým životem, jak by se ale mohlo na první pohled zdát. Proto, aby udržoval požadovanou svalovou hmotu, byl schopen denně sníst až 10 000 kalorií. Každý den tedy pojídal jídlo z fast foodů a do toho vypil ještě několik energetických nápojů.
Článek
Jak zhubnout 2 kila za 14 dnů? Tento nápoj vám pomůže
Jak zhubnout 2 kila za 14 dnů? Tento nápoj vám pomůže Celý život se potýkám s nadváhou, sice ne s velkou, ale přesto s nadváhou. Už jsem vyzkoušela téměř všechny dostupné diety, chodila na různá cvičení, avšak výsledek se sice dostavil, ovšem bez dlouhého trvání.
Článek
Pročistěte své tělo díky tomuto nápoji a zároveň snižte riziko vzniku chronických onemocnění
Pročistěte své tělo díky tomuto nápoji a zároveň snižte riziko vzniku chronických onemocnění Chronická onemocnění jsou v dnešní době stále běžnější. Naštěstí jim můžeme předejít tím, že změníme svou stravu a životní styl. Jedině tak se dá riziko vzniku tohoto onemocnění snížit na minimum.
Článek
Pokud zařadíte do pitného režimu tento zázračný čaj, vaše tělo se začne měnit už za jeden týden!
Pokud zařadíte do pitného režimu tento zázračný čaj, vaše tělo se začne měnit už za jeden týden! Léto už téměř klepe na dveře a s jeho nástupem přichází na řadu i plavková sezóna, ve které přebytečná kila jen těžko zamaskujeme. Jenže ať se snažíme sebevíc, někdy to hubnutí nejde vůbec tak, jak bychom si představovali.
Článek
Ploché bříško přes noc? Tento geniální nápoj zafungoval už u tisíců lidí a další přibývají!
Ploché bříško přes noc? Tento geniální nápoj zafungoval už u tisíců lidí a další přibývají! Co si budeme namlouvat, krásné ploché bříško by chtěla každá z nás, jenže dodržovat zdravou stravu a pravidelně cvičit je těžší, než se na první pohled může zdát. My pro vás ale máme jednoduchý a především levný nápoj, který by vám měl k vytouženému bříšku pomoci.
Článek
Nápoj, který nás zbaví přebytečných tuků
Nápoj, který nás zbaví přebytečných tuků Zhubnout bříško je pro většinu z nás tvrdý oříšek, ti co se o to už pokoušeli, to moc dobře ví. Ale to, co většina z nás neví, je to, že tuk na břiše může být důsledkem tzv. hypokinetické zácpy neboli syndromu líného střeva.