Zázračný nápoj z medu, skořice a vody: Pomáhá při hubnutí a zbaví vás únavy

Zázračný nápoj z medu, skořice a vody: Pomáhá při hubnutí a zbaví vás únavy Zdroj: Shutterstock

Přijdete si bez energie, anebo máte pár kilo navíc a chtěla byste zhubnout? V tom případě si namíchejte přímo magický nápoj z medu, skořice a vody. Tento lektvar vám pomůže nejen při hubnutí. Je to životabudič, který vás zbaví únavy. Kombinace medu, skořice a vody navíc působí afrodiziakálně, takže vás povzbudí i v intimní oblasti.

Nápoj, který zasytí a pomůže vám zhubnout

Že se z kombinace medu a skořice nedá zhubnout? Klidně tento nápoj vyzkoušejte sama na sobě a přesvědčíte se o opaku. Stačí, když budete vždy čtvrt šálku vody s medem a skořicí popíjet každé ráno, poledne a večer. Jelikož vás tento nápoj zasytí, můžete postupně sledovat úbytek váhy. Tento rituál samozřejmě zkombinujte i se cvičením a vhodným jídelníčkem.

Zdroj: Shutterstock

Med a skořice: Dvě základní složky

Proč byste měla k přípravě domácího nápoje na hubnutí použít pravý med? Tento produkt je dobře stravitelný, zrychluje metabolismus a navozuje pocit sytosti. Zároveň vašemu tělu dodá minerály a další zdraví prospěšné látky.

Také skořice je v tomto receptu velmi zásadní složkou. Pravá ceylonská skořice má pozitivní vliv na zažívání, stabilizuje hladinu cukru v krvi, působí protizánětlivě, antibakteriálně a antivirově, posiluje imunitní systém, a navíc jde o velmi účinné afrodiziakum. Skořice také pomáhá při hubnutí. Zabraňujete totiž tomu, aby se ve vašem těle usazoval tuk, i když sníte mimořádně tučné a těžké jídlo.

Jak posílíte účinky medu a skořice? Když je budete konzumovat společně

Med je zdravý, i když si jej denně dáte několik čajových lžiček. Doporučená denní dávka skořice je však maximálně 3 gramy. Skořici by se měly vyhnout těhotné ženy. Diabetici ji mohou přijímat až po konzultaci s lékařem. V každém případě, med a skořice velmi pozitivně působí na naše zdraví. Jejich účinky posílíte, když je budete konzumovat společně. Med a skořice totiž obsahují látky, které se vzájemně podporují.

Pokud tedy chcete zhubnout, zahnat únavu a dodat svému tělu také sexuální energii, začněte pravidelně pít nápoj z medu, skořice a vody. S jeho pitím vydržte alespoň 20 dnů a pak si dejte přestávku. Na svém těle můžete sledovat samé pozitivní změny.

Zdroj: Shutterstock

Recept na zdravý nápoj z medu, skořice a vody

Ingredience:

  • 1 polévková lžíce poctivého medu od včelaře
  • 0,5 až 1 čajová lžička pravé skořice (doporučené denní množství jsou 3 gramy)
  • 200 ml vody

Postup:

1. Do varné konvice dejte vařit vodu.

2. Do hrnečku vsypte skořici, kterou zalijte vařící vodou.

3. Až nápoj vychladne, přidejte do něj med a dobře rozmíchejte. Med nikdy nedávejte do vařícího nápoje, zničila byste všechny zdraví prospěšné látky.

4. Připravený nápoj z medu a skořice pijte 3krát denně. Ráno, v poledne a večer si dopřejte vždy po čtvrt šálku.

Autor:
Publikováno: 26. 5. 2022 13:06 Nahlásit obsah