Největší lamači srdcí podle horoskopu: Dejte si pozor na muže narozené v těchto 3 znameních

Největší lamači srdcí podle horoskopu: Dejte si pozor na muže narozené v těchto 3 znameních Zdroj: Shutterstock

Hledáte skutečnou lásku a bojíte se, že narazíte? V tom případě se při seznamování vyhněte mužům narozeným v následujících 3 hvězdných znameních. Tito muži patří podle horoskopu k největším lamačům ženských srdcí. Jestliže toužíte po skutečné lásce, mějte se před nimi raději na pozoru.

Střelec: Má velký problém se vázat

Muži narození ve znamení Střelce vždy staví svá přání i své potřeby nad přání a potřeby ostatních. Jdou si za svým cílem a dělají, co je baví - neohlížejí se přitom nalevo ani napravo. Právě proto se tak neradi vážou, protože vztah dusí jejich svobodu a nezávislost. Partnerský vztah je drží na jednom místě a brání jim v rozletu, což jim velmi vadí.

Muži-Střelci jsou velmi sebestřední a vždy sami sebe staví na první místo. Pokud vás odstaví na vedlejší kolej, a zlomí vám tím srdce, nikdy nepochopí, proč vás to tolik bolí. Střelci jsou totiž málo empatičtí a nedokážou se dívat na věci z pohledu někoho jiného. 

Zdroj: Shutterstock Blíženci: Ve vztahu jsou jako proměnlivé počasí

Pokud budete ve vztahu s mužem ve znamení Blížence, nikdy nebudete vědět přesně, na čem jste. Váš partnerský vztah totiž bude velmi proměnlivý. Někdy vás Blíženci zahrnou dárky a květinami, jindy vám přijde, že na vás úplně zapomněli.

Blíženci jsou velmi společenští lidé, neradi tráví více času pouze se svým partnerem. Muži v tomto znamení jsou jako proměnlivé počasí. Na jednu stranu je pěkné s nimi randit, na druhou stranu se na ně nedá spolehnout, kvůli čemuž vám mohou zlomit srdce.

Zdroj: Shutterstock Vodnář: Rád flirtuje a má sklony k nevěře

Muži-Vodnáři vám mohou zlomit srdce, i když s nimi budete stále ve vztahu. Toto hvězdné znamení si zakládá na svobodě a nezávislosti, rádo se zavírá do svého světa plného vlastních myšlenek a snů. 

Muži ve znamení Vodnáře jsou velmi lehkovážní a rádi flirtují i před svým protějškem. Jejich přístup může sklouznout až k nevěře. Muži-Vodnáři také od své partnerky vyžadují, aby jim dala v životě prostor a volnost, což naopak může jejich protějšku zlomit srdce. 

Zdroj: Yourtango.com
Autor:
Publikováno: 1. 8. 2022 11:01 Nahlásit obsah