Simona Krainová se pustila do zpěvačky Madonny: Proboha proč, nechápe její pózování nahoře bez

Simona Krainová se pustila do zpěvačky Madonny: Proboha proč, nechápe její pózování nahoře bez Zdroj: Profimedia

Tipli byste, že má zpěvačka Madonna již požehnaných 64 let? Světová královna popu se však navzdory svému věku stále dokáže pořádně odvázat. Naposledy na sociálních sítích sdílela svou fotku nahoře bez, na níž měla bradavky zakryté emotikony. Právě tato fotka nadzvedla ze židle Simonu Krainovou, která veřejně napsala, co si o Madonně myslí.

“Hned po ránu jsem se lekla, když na mě vyskočila tady ta věc. Nemám vůbec zájem se nikomu posmívat. Je to spíš smutné, hodně smutné. To jako vážně? Proboha proč? Kdo a proč jí našeptává, že tohle je správná cesta? Kde se ztratila ta nádherná ikonická královna popu?” okomentovala modelka a podnikatelka Simona Krainová šokující fotku zpěvačky Madonny, která se bez okolků na sociálních sítích ukázala nahoře bez.

64letá zpěvačka tentokrát na sociálních sítích sdílela opravdu odvážnou fotografii. Na snímku odhalila celé své poprsí, jen bradavky zakryla emotikonem lízátka a balíčku s penězi. Madonna má na fotce rozpuštěné vlasy a zlatý korzet se síťovanými punčochami. Jinak nic dalšího ji již nezahaluje.

“Tohle má být vzor krásy pro novou generaci? Pro mladé ženy? Pro vaše dcery? No teď se mi malinko ulevilo, že žádnou nemám. Protože, když vidím ty strašně cool nové trendy, stahuje se mi malinko žaludek,” nebrala si dále servítky ohledně aktuálního vkusu zpěvačky Madonny Simona Krainová.

Zdroj: Profimedia “Jdu raději ven. Snad tam nikoho podobně vypadajícího nepotkám. I když… je Halloween, že?” dodala česká modelka a podnikatelka.

Zdroj: Instagram.com/simonakrainova
Autor:
Publikováno: 1. 11. 2022 10:20 Nahlásit obsah