Taťána Kuchařová se před 16 lety stala Miss World. Tento okamžik mi navždy změnil život, napsala

Taťána Kuchařová se před 16 lety stala Miss World. Tento okamžik mi navždy změnil život, napsala Zdroj: Profimedia

Modelka a zakladatelka nadace Krása pomoci, Taťána Kuchařová, se stala v roce 2006 Miss World. Tehdy osmnáctiletá dívka byla první a stále je poslední Češkou, která kdy zvítězila v této mezinárodní soutěži krásy. Že od chvíle, kdy obdržela korunku Miss World, uplynulo již 16 let, Taťána Kuchařová nostalgicky zavzpomínala na Instagramu.

"Dnes je to 16 let od okamžiku, který mi navždycky změnil život… Děkuju všem, co ve mně viděli naději mnohem dřív než já sama…" napsala Taťána Kuchařová 30. září 2022 na svém instagramovém účtu a připojila videosestřih svých profesních úspěchů, které odstartovala právě výhra na Miss World 2006.

„Nikdy ti není dán sen, aniž by ti zároveň nebyla dána moc jej uskutečnit," ocitovala dále pohledná blondýnka amerického spisovatele Richarda Bacha.

Taťána Kuchařová, která bodovala v modelingové branži, se na jaře roku 2006 přihlásila do Miss České republiky, kterou vyhrála na plné čáře. Na podzim 2006 odcestovala do polské Varšavy, kde se konala Miss World. Následně se stala první a zároveň poslední Češkou v historii Miss World, která v této světové soutěži krásy zvítězila.

Zdroj: Shutterstock Jak v minulosti Taťána Kuchařová podotkla, k vítězství na Miss World 2006 jí velmi pomohlo, že se ve srovnání s ostatními dívkami cítila připravenější i psychicky vyspělejší. Velkou podporu měla také ve své rodině, které vděčí za to, že se dostala tak daleko.

„Tenkrát jsem už měla nějaké zkušenosti z modelingu, se kterým jsem začala v patnácti letech. V sedmnácti jsem byla i delší dobu v  zahraničí, takže pozdější cestování pro mě nebylo nic náročného. Navíc jsem nejstarší z pěti sourozenců, takže se mnou se nikdo nemazal. Naši se rozvedli, když mi byly dva roky. Na některé věci jsem byla asi hodně předpřipravená. Určitě jsem byla vyspělejší na svůj věk, ale to jsem kvůli těm rodinným poměrům byla vždycky. Měla jsem možná i díky tomu ambice, že jsem chtěla být samostatná, procestovat celý svět,” uvedla Miss World 2006 v rozhovoru pro iDNES.cz.

Zdroj: Instagram.com/tatianagbrzobohata, iDnes.cz
Autor:
Publikováno: 10. 10. 2022 09:34 Nahlásit obsah