Kategorie Nostalgie

Článek
Martina Pártlová sdílela vzpomínku na X-Factor. Lidé si ji spletli s Britney Spears
Martina Pártlová sdílela vzpomínku na X-Factor. Lidé si ji spletli s Britney Spears Zpěvačka Martina Pártlová zavzpomínala na účast v pěvecké show X-Factor. Právě díky této soutěži, v níž v roce 2008 skončila na čtvrtém místě, následně prorazila v českém showbyznysu. Rodačka z Českých Budějovic sdílela vzpomínkovou fotku, na níž svým současným fanouškům připomínala spíš Britney Spears, Paris Hilton nebo Taylor Swift.
Článek
Taťána Kuchařová se před 16 lety stala Miss World. Tento okamžik mi navždy změnil život, napsala
Taťána Kuchařová se před 16 lety stala Miss World. Tento okamžik mi navždy změnil život, napsala Modelka a zakladatelka nadace Krása pomoci, Taťána Kuchařová, se stala v roce 2006 Miss World. Tehdy osmnáctiletá dívka byla první a stále je poslední Češkou, která kdy zvítězila v této mezinárodní soutěži krásy. Že od chvíle, kdy obdržela korunku Miss World, uplynulo již 16 let, Taťána Kuchařová nostalgicky zavzpomínala na Instagramu.
Článek
Simona Krainová a Dara Rolins na fotce staré 21 let: Jak moc se změnily?
Simona Krainová a Dara Rolins na fotce staré 21 let: Jak moc se změnily? Modelka Simona Krainová a zpěvačka Dara Rolins byly, ještě než si založily rodiny a pořídily děti, nerozlučnými kamarádkami. Trávily spolu spoustu volného času, vymetaly večírky a jedna bez druhé neudělala krok. Na toto období nostalgicky na svém Instagramu zavzpomínala Simona Krainová, která zveřejnila společné foto staré 21 let.
Článek
Krvavé koleno, skákání gumy či Nebe, peklo, ráj. Osvěžte si pravidla těchto her, kterými v nouzovém stavu zabavíte své děti
Krvavé koleno, skákání gumy či Nebe, peklo, ráj. Osvěžte si pravidla těchto her, kterými v nouzovém stavu zabavíte své děti Zabavit děti doma v době nouzového stavu je pro rodiče stále náročnější. Mají už vaše děti dost vyrábění a malování a nebaví je ani koukat na videa na YouTube? V tom případě je naučte hry svého dětství. Z Krvavého kolena nebo ze hry Cukr, káva, limonáda budou doslova unesené. Nepamatujete si už pravidla? Osvěžíme vám paměť.
Článek
Slovenka ukázala 40 let starou žákovskou knížku: Co říkáte na poznámky tehdejších učitelů?
Slovenka ukázala 40 let starou žákovskou knížku: Co říkáte na poznámky tehdejších učitelů? Do českých škol se pomalu vkrádají elektronické žákovské knížky, klasická papírová žákovská tak bude za pár let pouhým závanem dob minulých. Jako velké retro už může na dnešní školáky působit 40 let stará žákovská knížka, o jejíž obsah se na Facebooku s ostatními nedávno podělila jedna slovenská žena.
Článek
Tyto retro školní věci určitě znáte: Nosili jste je do školy i vy?
Tyto retro školní věci určitě znáte: Nosili jste je do školy i vy? Děti opět vstoupily do nového školního roku. Vzpomenete si, jak probíhal začátek školního roku u vás? Abychom vám osvěžili paměť, rozhodli jsme se trochu zabrouzdat do minulosti. Vyhledali jsme několik školních retro věcí, které jste pravděpodobně nosili do školy i vy. Poznáte mezi nimi své nejoblíbenější?