Simona Krainová a Dara Rolins na fotce staré 21 let: Jak moc se změnily?

Simona Krainová a Dara Rolins na fotce staré 21 let: Jak moc se změnily? Zdroj: Profimedia

Modelka Simona Krainová a zpěvačka Dara Rolins byly, ještě než si založily rodiny a pořídily děti, nerozlučnými kamarádkami. Trávily spolu spoustu volného času, vymetaly večírky a jedna bez druhé neudělala krok. Na toto období nostalgicky na svém Instagramu zavzpomínala Simona Krainová, která zveřejnila společné foto staré 21 let.

49letá modelka, podnikatelka a influencerka Simona Krainová sdílela na svém instagramovém účtu snímek titulní strany tištěného magazínu Spy, který vyšel v roce 2001. V 26. čísle ročníku 2001 se na titulce tohoto bulvárního plátku objevila nerozlučná dvojice kamarádek, Simona Krainová a Dara Rolins.

“Tuto fotku mi poslala jedna fanynka. Jak píšou na titulu, prý jsme s Darou Rolins byly před 21 lety nenasytné ďáblice. Co myslíš… Dari? Sagi?” okomentovala snímek z časopisu Spy se smíchem Simona Krainová. “TOSIPISH,” odpověděla stručně a výstižně Dara Rolins.

Díky fotce staré 21 let si můžete sami udělat představu o tom, jak moc se Simona Krainová a Dara Rolins za tu dobu změnily. Ostatně i po čtyřicítce vypadají obě dámy neskutečně a moc jim to sluší. Co myslíte?

Prostřednictvím společné fotky Simona Krainová nostalgicky zavzpomínala, jak moc k sobě měly s Darou Rolins blízko. Jejich přátelství však velmi pošramotilo, když zjistily, že obě randí se stejným mužem, Sagvanem Tofim. I když se nad touto skutečností přenesly, jejich cesty se přece jenom rozpojily.

Dnes jsou Dara Rolins a Simona Krainová šťastně zadané, mají rodiny a s láskou vychovávají své děti. Daří se jim také profesně. Rády ovšem zavzpomínají na staré časy, kdy od sebe nedokázaly udělat krok a byly na sebe velmi napojené.

Zdroj: Instagram.com/simonakrainova
Autor:
Publikováno: 22. 8. 2022 09:44 Nahlásit obsah