Kategorie Přátelství

Článek
Tlustice podle Feng Shui: Tato pokojová rostlina vám přinese pozitivní energii i peníze
Tlustice podle Feng Shui: Tato pokojová rostlina vám přinese pozitivní energii i peníze Podle starého čínského učení Feng Shui hrají v našich domovech velmi důležitou roli také pokojové rostliny. Jestliže chcete do svého domu přinést štěstí a hojnost, dejte se na pěstování tlustice vejčité. Tato oblíbená pokojovka dokáže díky oblému tvaru svých listů rozproudit také pozitivní energii.
Článek
Jste milující a oblíbení? Může za to vaše znamení zvěrokruhu
Jste milující a oblíbení? Může za to vaše znamení zvěrokruhu Každému člověku je dána do života nějaká ta vlastnost. Někomu je laskavost a vlídnost zcela vlastní, jiný ji naopak postrádá. Ale všichni jsme narozeni v určitém znamení zvěrokruhu, které nás ovlivňuje. Jaké jsou tedy silné stránky jednotlivých znamení a charakterizuje to zrovna vás?
Článek
Jedno selfie ji stálo 7 let vězení. Zabila totiž svoji nejlepší kamarádku
Jedno selfie ji stálo 7 let vězení. Zabila totiž svoji nejlepší kamarádku Asi nikoho z nás by nenapadlo, že bude sdílet stejný osud, jak v následujícím líčení. Znáte někoho celý svůj život, jste oporou jeden pro druhého a znáte se navzájem jak nikdo. Jednoho dne se rozhodnete, že si vyrazíte na nenápadnou party a skrze selfie se chcete touto událostí pochlubit na Facebooku. Na tom není nic divného, jenže co se stalo pak?
Článek
Kamarád taky rád
Kamarád taky rád Dalo by se říct, že přátelství s benefity - neboli kamarádství s výhodami - je jakýmsi fenoménem dnešní doby. Dříve poměrně tabuizované téma se nyní jeví jako zcela přirozená věc. A co s sebou vlastně takové přátelství přináší? Stručně a jasně - sex!
Článek
Jací jsou vaši přátelé podle jejich znamení zvěrokruhu?
Jací jsou vaši přátelé podle jejich znamení zvěrokruhu? Ať už se s někým přátelíte dlouhé roky či jen pár týdnů, nejspíš by vás ani nenapadlo, že na vašem vzájemném vztahu se může podílet i to, v jakém se váš kamarád či kamarádka narodili. Jenže právě znamení zvěrokruhu se odráží jak na partnerských vztazích, tak i na těch přátelských.
Článek
Rodinná kamarádka měla odnosit jejich vytoužené dítě. Ten největší šok měl teprve přijít...
Rodinná kamarádka měla odnosit jejich vytoužené dítě. Ten největší šok měl teprve přijít... Většina párů po svatbě sní o miminku, ovšem ne každému z nich se to povede a ne každý může opravdu miminko mít. Kevin s Nicole totiž po svatbě zjistili velmi krutou pravdu, která jejich život naprosto změnila…
(13) Načíst více