Kategorie Přátelství

Článek
Jak dnes vypadají seriálové hrdinky Xena a Gabriela po 27 letech od natáčení? Jsou si stále podobné
Jak dnes vypadají seriálové hrdinky Xena a Gabriela po 27 letech od natáčení? Jsou si stále podobné Patřili jste k fanouškům amerického fantasy seriálu Xena? Možná, že vás někdy napadlo, jak vypadají jeho hlavní hrdinky Xena a Gabriela v současnosti. I když od natáčení tohoto populárního seriálu uplynulo již 27 let, herečkám Lucy Lawless alias Xeně a Renée O’Connor alias Gabriele to stále neskutečně sekne.
Článek
Simona Krainová a Dara Rolins na fotce staré 21 let: Jak moc se změnily?
Simona Krainová a Dara Rolins na fotce staré 21 let: Jak moc se změnily? Modelka Simona Krainová a zpěvačka Dara Rolins byly, ještě než si založily rodiny a pořídily děti, nerozlučnými kamarádkami. Trávily spolu spoustu volného času, vymetaly večírky a jedna bez druhé neudělala krok. Na toto období nostalgicky na svém Instagramu zavzpomínala Simona Krainová, která zveřejnila společné foto staré 21 let.
Článek
Přátelství podle horoskopu: 5 znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími kamarády
Přátelství podle horoskopu: 5 znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími kamarády V životě toužíme nejen po naplněné lásce, ale i po upřímném přátelství. Chcete vědět, která znamení zvěrokruhu jsou v životě těmi nejlepšími kamarády, kteří si na nic nehrají? Horoskop říká, že skvělé přátele najdete zejména mezi pěti následujícími znameními.
Článek
Věříte na anděly? Možná jste jím právě vy a ani to netušíte
Věříte na anděly? Možná jste jím právě vy a ani to netušíte Také vám babičky a maminky říkávaly, že vás ochraňují vaši andělé, kteří nad vámi bdí a dohlížejí na vás? Určitě všichni znáte známou modlitbu: „Andělíčku, můj strážníčku…”. Ta mnohé z nás provázela celé dětství. Jak je to ale vlastně s anděly, jsou opravdu mezi námi?
Článek
Maminky Monika Bagárová a Markéta Konvičková seznámily své holčičky. Ruminka a Amálka si hned padly do oka
Maminky Monika Bagárová a Markéta Konvičková seznámily své holčičky. Ruminka a Amálka si hned padly do oka Zpěvačky Monika Bagárová a Markéta Konvičková jsou dlouhá léta velmi dobrými kamarádkami. Před pár měsíci se navíc každá z nich stala novopečenou maminkou. Nyní se rozhodly, že poprvé od porodu seznámí i své dcerušky. Rumia Moniky Bagárové a Amálka Markéty Konvičkové na sebe velmi roztomile reagovaly.
Článek
Jste milující a oblíbení? Může za to vaše znamení zvěrokruhu
Jste milující a oblíbení? Může za to vaše znamení zvěrokruhu Každému člověku je dána do života nějaká ta vlastnost. Někomu je laskavost a vlídnost zcela vlastní, jiný ji naopak postrádá. Ale všichni jsme narozeni v určitém znamení zvěrokruhu, které nás ovlivňuje. Jaké jsou tedy silné stránky jednotlivých znamení a charakterizuje to zrovna vás?
Článek
Tlustice podle Feng Shui: Tato pokojová rostlina vám přinese pozitivní energii i peníze
Tlustice podle Feng Shui: Tato pokojová rostlina vám přinese pozitivní energii i peníze Podle starého čínského učení Feng Shui hrají v našich domovech velmi důležitou roli také pokojové rostliny. Jestliže chcete do svého domu přinést štěstí a hojnost, dejte se na pěstování tlustice vejčité. Tato oblíbená pokojovka dokáže díky oblému tvaru svých listů rozproudit také pozitivní energii.