Dojemný příběh lásky člověka a psa. I bezdomovci mají srdce na pravém místě

Když se řekne bezdomovec, každý si představí špinavou trosku člověka nasáklou alkoholem bez špetky slušného chování a povalujícího se na lavičkách v parcích a nádražích. Když zaměstnanci psího útulku našli ráno na chodníku spát bezdomovce, mysleli si, že je namol opilý a nevšímali si ho. Jenže pravda byla úplně jiná…

Bezdomovec totiž hledal svého nejlepšího kamaráda, pejska, který se mu ztratil. Muž utratil všechny své peníze za lístek na autobus, aby se dostal do zmíněného útulku. Zaměstnanci byli jeho činem tak dojati, že se mu rozhodli pomoct pejska najít, protože v jejich útulku bohužel nebyl. Zjistili ale, že je v jiném útulku na druhém konci města. Bezdomovec jim poděkoval a chystal se na velmi dlouhou cestu pěšky. Nakonec jeden ze zaměstnanců dal bezdomovci peníze na autobus. Muž nakonec svého pejska našel. Doufáme, že díky tomuto krásnému příběhu budete malinko všímavější vůči svému okolí.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Autor:
Publikováno: 26. 4. 2021 15:41 Nahlásit obsah