Jste milující a oblíbení? Může za to vaše znamení zvěrokruhu

Jste milující a oblíbení? Může za to vaše znamení zvěrokruhu Zdroj: Shutterstock.com

Každému člověku je dána do života nějaká ta vlastnost. Někomu je laskavost a vlídnost zcela vlastní, jiný ji naopak postrádá. Ale všichni jsme narozeni v určitém znamení zvěrokruhu, které nás ovlivňuje. Jaké jsou tedy silné stránky jednotlivých znamení a charakterizuje to zrovna vás?

Beran

Vaše oddanost, s jakou dokážete milovat lidi, na kterých vám záleží, je obdivuhodná. Slovo “nepomůžu” nemáte ve svém slovníku. Vždy rádi pomáháte přátelům, aniž očekáváte něco na oplátku.

Býk

Jste velmi milující, chápaví a dokážete naslouchat ostatním. Lidé ve vašem okolí se cítí býti milováni a ochraňováni, proto nikdy nemáte nouzi o přátele.

Blíženci

Vaše nálady jsou sice proměnlivé jako aprílové počasí, ale za to se s vámi nikdo nenudí. Dokážete být okouzlujícími společníky, se kterými je veselo za každých okolností.

Zdroj: Shutterstock.com

Rak

Dokážete v druhých vyvolat pocit sounáležitosti, porozumění a pochopení jich samotných. Vaši blízcí a přátelé vědí, že se vám mohou se vším svěřit a najít u vás pomocnou ruku. Nikdy je totiž neodmítnete.

Lev

Věrnost jak ve vztahu, tak i v přátelství, je pro vás přirozenou stránkou vaší povahy, a když se k tomu přidají ještě vaše vůdčí schopnosti, jste partnerem a kamarádem k nezaplacení. Dokážete druhé motivovat a vést k lepšímu, aniž jim cokoliv vnucujete.

Panna

Pro druhé se dokážete zcela obětovat, až to někdy škodí. Ostatní to o vás vědí a někteří toho bezohledně zneužívají. Myslete také někdy na sebe a naučte se říkat občas ne.  

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 27. 7. 2018 09:45 Nahlásit obsah