Jste milující a oblíbení? Může za to vaše znamení zvěrokruhu

Jste milující a oblíbení? Může za to vaše znamení zvěrokruhu Zdroj: Shutterstock.com

Každému člověku je dána do života nějaká ta vlastnost. Někomu je laskavost a vlídnost zcela vlastní, jiný ji naopak postrádá. Ale všichni jsme narozeni v určitém znamení zvěrokruhu, které nás ovlivňuje. Jaké jsou tedy silné stránky jednotlivých znamení a charakterizuje to zrovna vás?

Beran

Vaše oddanost, s jakou dokážete milovat lidi, na kterých vám záleží, je obdivuhodná. Slovo “nepomůžu” nemáte ve svém slovníku. Vždy rádi pomáháte přátelům, aniž očekáváte něco na oplátku.

Býk

Jste velmi milující, chápaví a dokážete naslouchat ostatním. Lidé ve vašem okolí se cítí býti milováni a ochraňováni, proto nikdy nemáte nouzi o přátele.

Blíženci

Vaše nálady jsou sice proměnlivé jako aprílové počasí, ale za to se s vámi nikdo nenudí. Dokážete být okouzlujícími společníky, se kterými je veselo za každých okolností.

Zdroj: Shutterstock.com

Rak

Dokážete v druhých vyvolat pocit sounáležitosti, porozumění a pochopení jich samotných. Vaši blízcí a přátelé vědí, že se vám mohou se vším svěřit a najít u vás pomocnou ruku. Nikdy je totiž neodmítnete.

Lev

Věrnost jak ve vztahu, tak i v přátelství, je pro vás přirozenou stránkou vaší povahy, a když se k tomu přidají ještě vaše vůdčí schopnosti, jste partnerem a kamarádem k nezaplacení. Dokážete druhé motivovat a vést k lepšímu, aniž jim cokoliv vnucujete.

Panna

Pro druhé se dokážete zcela obětovat, až to někdy škodí. Ostatní to o vás vědí a někteří toho bezohledně zneužívají. Myslete také někdy na sebe a naučte se říkat občas ne.  

Váhy

Ve svém okolí jste považováni za ty, co mají srdce i rozum na tom správném místě. Nesnášíte konflikty, nejednáte ukvapeně, vše řešíte s nadhledem a rozvahou.

Štír

Život je pro vás dar, kterého si užíváte plnými doušky. Vaše vášeň, s jakou se do všeho vrháte, je hodna obdivu. Rádi riskujete a nic nevzdáváte.  

Střelec

Parťák do nepohody - to jste přesně vy. Neustále kolem sebe šíříte dobrou náladu, svůj pozitivní přístup k životu vám mohou ostatní jen závidět. Přátelé ve vás vidí jistotu a cítí se v bezpečí.

Zdroj: Shutterstock.com

Kozoroh

Do všeho jdete po hlavě. Nic vás nezastaví, vaše rozhodnost, nezlomnost a téměř nadlidská cílevědomost jsou pro vás přirozenou vlastností.

Vodnář

Všeobecná inteligence, přehled a schopnost upoutat na sebe pozornost ostatních je dar, který vám propůjčuje obdiv ve vašem okolí. Lidé vám důvěřují a vzhlížejí k vám.

Ryby

Nesobecká láska k druhým, laskavost a vždy otevřené srdce pro ostatní jsou vaší silnou stránkou. Nikdy od ostatních neočekáváte pochvalu, slova díků ani pomoc. Lidé vás obdivují a váží si vás za to, jací jste, jak dokážete jednat a pomáhat.
Autor:
Publikováno: 8. 2. 2021 14:15 Nahlásit obsah