Jak dnes vypadají seriálové hrdinky Xena a Gabriela po 27 letech od natáčení? Jsou si stále podobné

Jak dnes vypadají seriálové hrdinky Xena a Gabriela po 27 letech od natáčení? Jsou si stále podobné Zdroj: Shutterstock

Patřili jste k fanouškům amerického fantasy seriálu Xena? Možná, že vás někdy napadlo, jak vypadají jeho hlavní hrdinky Xena a Gabriela v současnosti. I když od natáčení tohoto populárního seriálu uplynulo již 27 let, herečkám Lucy Lawless alias Xeně a Renée O’Connor alias Gabriele to stále neskutečně sekne.

Televizní fantasy seriál o mocné princezně Xeně zocelené žárem bitev, která svou odvahou měnila svět, a její pomocnici Gabriele se řadil v tuzemsku dlouhé roky k těm nejoblíbenějším. Také jste tento počin, který se točil v letech 1995 až 2001, hltali? V tom případě vás bude jistě zajímat, jak moc se jeho hlavní hrdinky změnily.

Zdroj: Shutterstock Hlavní roli nepřemožitelné Xeny si zahrála krásná novozélandská herečka Lucy Lawless, která se narodila v roce 1968 a má v současné době již 54 let. Role blonďaté Gabriely se zase zhostila americká herečka Renée O’Connor, která je ročník 1971 a má tedy v současnosti 51 let.

Od první klapky fantasy seriálu Xena uplynulo již 27 let. Obě herečky se během jeho natáčení tak sblížily, že se staly přítelkyněmi i v soukromí. I když mají obě dvě už po padesátce, nedají na sebe dopustit a vždy jsou rády, když se zase vidí.

Lucy Lawless a Renée O’Connor se například nedávno setkaly na natáčení jiného projektu, a tak se rozhodly své fanoušky potěšit společnou fotkou na sociálních sítích. Jejich sledující byli doslova nadšení. Seriálové Xeně a její přítelkyni Gabriele to stále sekne, co myslíte?

Kamarádky, které se seznámily během natáčení seriálu Xena, se na instagramovém snímku zvěčnily spolu s herečkou Ebony Vagulans, která společně se seriálovou Xenou, Lucy Lawless, připravuje televizní pořad My life is a murder.

Zdroj: Instagram.com/realreneeoconnor, Csfd.cz
Autor:
Publikováno: 16. 11. 2022 12:17 Nahlásit obsah