Herečka Lenka Zahradnická je vdaná paní. Podívejte se, jak jí to na svatbě slušelo

Herečka Lenka Zahradnická je vdaná paní. Podívejte se, jak jí to na svatbě slušelo Zdroj: Profimedia

Oblíbená herečka Lenka Zahradnická, kterou znáte ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, Ulice nebo Vyprávěj, se vdala. 37letá dvojnásobná maminka si vzala otce svých dcer, hudebníka Michala Vavra. Podívejte se, jak to Lence Zahradnické coby nevěstě slušelo. Vypadala neskutečně!

Sympatická herečka Lenka Zahradnická žila dlouho se svým partnerem, hudebníkem a kameramanem Michalem Vavrem, jak se říká “na psí knížku”. Pár spolu vychovává 2 společné děti, 5letou Jasmínu a 2letou Jovanku.

Lenka Zahradnická a Michal Vavro aktuálně překvapili tím, že si po letech řekli ANO. Jak vysvětlila oblíbená herečka na Instagramu, na svatbu se vyplatilo čekat, neboť přišla v ideální čas. 

“21 .8. 2017 se nám narodila Jasmínka. 21. 8. 2020 s náma slavila Jovanka svůj první svátek. 21. 8. 2022 se z kluka a holky stal manžel a manželka. Bylo to tak, jak jsme si přáli,” napsala Lenka Zahradnická o osudovém datu 21. 8. na Instagram a připojila svatební fotku se svým manželem Michalem Vavrem.

Jak herečka uvedla, jejich svatba byla festivalem lásky, rodiny a svobody. Děkujeme rodičům, rodinám, přátelům, dětem, psům… Zkrátka to bylo výjimečný! A připravte se na svatební "fesťák" spam. Už navěky budeme slavit všechno všichni spolu!” dodala ve svém instagramovém příspěvku.

Ke svatbě Lenky Zahradnické se vyjádřila také její kamarádka a herecká kolegyně Andrea Růžičková. Sympatická slovenská herečka, která zazářila například v seriálech Vyprávěj nebo Ordinace v Růžové zahradě, nemohla na veselce coby svatební host také chybět.

“Když jsem přišla do Prahy, byla Lenka Zahradnická mou první a dlouhou předlouho jedinou kamarátkou. Je to neuvěřitelně čistá, empatická, soucitná, pravdivá a vtipná duše v krásném těle. A její muž má velké štěstí! Neboť našel lásku v jejím srdci. Buďte spolu štastní, v dobrém i ve zlém,” vzkázala novomanželům na Instagramu Andrea Růžičková a připojila společnou fotku s nevěstou.

Zdroj: Instagram.com/lenkazahradnicka, Instagram.com/andrea__ruzickova
Autor:
Publikováno: 24. 8. 2022 15:03 Nahlásit obsah