Kategorie Nevěsta a ženich

Článek
Svatební fotograf prozradil, jak pozná, že spolu ženich a nevěsta dlouho nevydrží. Tímto chováním spějí rychle k rozvodu
Svatební fotograf prozradil, jak pozná, že spolu ženich a nevěsta dlouho nevydrží. Tímto chováním spějí rychle k rozvodu Ženich a nevěsta si zpravidla užijí svatbu jednou za život. Existují však lidé, pro které jsou svatby doslova denním chlebem. Kromě svatební koordinátorky jde také o svatebního fotografa, který již má něco vypozorované. Několik svatebních fotografů nyní prozradilo, jak poznají, že spolu novomanželé dlouho nevydrží.
Článek
Nevěsta zjistila těsně před svatbou šokující pravdu o svém nastávajícím. Uviděla, jak jej kojí vlastní matka
Nevěsta zjistila těsně před svatbou šokující pravdu o svém nastávajícím. Uviděla, jak jej kojí vlastní matka Svatba patří k jednomu ze stresově nejnáročnějších období, protože nikdy skutečně nevíte, zda dopadne podle vašich představ. Jedna nevěsta měla opravdu svatební den, který nečekala ani v tom nejhorším snu. Těsně před obřadem totiž načapala svého nastávajícího manžela, jak jej kojí jeho vlastní matka.
Článek
Herečka Lenka Zahradnická je vdaná paní. Podívejte se, jak jí to na svatbě slušelo
Herečka Lenka Zahradnická je vdaná paní. Podívejte se, jak jí to na svatbě slušelo Oblíbená herečka Lenka Zahradnická, kterou znáte ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, Ulice nebo Vyprávěj, se vdala. 37letá dvojnásobná maminka si vzala otce svých dcer, hudebníka Michala Vavra. Podívejte se, jak to Lence Zahradnické coby nevěstě slušelo. Vypadala neskutečně!
Článek
Svatba v době koronaviru: Nevěsta z Argentiny a ženich z USA se vzali přes videohovor
Svatba v době koronaviru: Nevěsta z Argentiny a ženich z USA se vzali přes videohovor Rok 2020 byl náročný pro všechny páry, které se rozhodly jít společnou cestou životem. Plánovaný pohádkový obřad a následnou hostinu jim totiž narušil koronavirus. Některé páry se však své svatby navzdory covidu-19 nevzdaly. Tak jako Scott Marmon z USA a Augustina Montefiori z Argentiny, kteří se vzali dokonce přes videohovor.
Článek
Svatba v čase koronaviru: Nevěsta a ženich z Velké Británie uspořádali svatbu pro 250 lidí, neporušili ovšem žádné nařízení
Svatba v čase koronaviru: Nevěsta a ženich z Velké Británie uspořádali svatbu pro 250 lidí, neporušili ovšem žádné nařízení Od pondělí 19. října v Česku platí omezení pro svatby. Od tohoto data se bude moci svatby zúčastnit pouze 30 osob. V omezení vztahujících se na svatební den však není Česko jediné, určité zákazy a nařízení v tuto chvíli platí prakticky po celém světě. Jeden pár z Velké Británie ovšem uspořádal svatbu pro 250 lidí. Jak to dokázal?