Svatba v době koronaviru: Nevěsta z Argentiny a ženich z USA se vzali přes videohovor

Svatba v době koronaviru: Nevěsta z Argentiny a ženich z USA se vzali přes videohovor Zdroj: Instagram.com @agus.vidal

Rok 2020 byl náročný pro všechny páry, které se rozhodly jít společnou cestou životem. Plánovaný pohádkový obřad a následnou hostinu jim totiž narušil koronavirus. Některé páry se však své svatby navzdory covidu-19 nevzdaly. Tak jako Scott Marmon z USA a Augustina Montefiori z Argentiny, kteří se vzali dokonce přes videohovor.

32letý Scott Marmon z amerického New Yorku a 28letá Augustina Montefiori z Argentiny tvoří pár už do roku 2017. Scott svou přítelkyni požádal v lednu letošního roku o ruku a poté plánoval, že se za ní v březnu odstěhuje.

Jenže do života tohoto páru vstoupila pandemie koronaviru, v důsledku které se museli odloučit. Covid-19 totiž uzavřel hranice. Ač po tom velmi toužili, Scott a Augustina se spolu nemohli osobně setkat, protože nebyli manželé. Scotta přitom nepustili do Argentiny navzdory tomu, že uváděl, že si chce v tomto státě vzít Augustinu za ženu.

Scott a Augustina se proto rozhodli, že si uspořádají svatbu prostřednictvím videohovoru přes Zoom. Od amerického státu Utah dostali licenci na svatbu online, a tak jejich sňatku - ač si byli fyzicky vzdáleni přes 6 tisíc kilometrů - už nic nebránilo.

Celý online svatební ceremoniál trval 19 hodin. Nevěsta stojící před obrazovkou počítače na sobě měla nádherné svatební šaty. Ženich si zase vzal tradiční oblek a košili. “Jak víte, tato svatba měla za účel přivést Scotta domů. I navzdory podmínkám patřila k nejkouzelnějším okamžikům mého života,” napsala nevěsta na svůj Instagram.

Co mají tito čerství novomanželé v plánu dál? Scott si chce zažádat o vízum, aby se mohl odstěhovat do Argentiny za svou manželkou Augustinou. Oba dva navíc plánují uspořádat pořádnou svatbu v květnu příštího roku.

Autor:
Publikováno: 4. 11. 2020 15:00 Nahlásit obsah