Přátelství podle horoskopu: 5 znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími kamarády

Přátelství podle horoskopu: 5 znamení zvěrokruhu, která jsou nejlepšími kamarády Zdroj: Shutterstock

V životě toužíme nejen po naplněné lásce, ale i po upřímném přátelství. Chcete vědět, která znamení zvěrokruhu jsou v životě těmi nejlepšími kamarády, kteří si na nic nehrají? Horoskop říká, že skvělé přátele najdete zejména mezi pěti následujícími znameními.

Beran: Neuvěřitelně věrný a podporující kamarád

Lidé, kteří se narodili ve znamení Berana, věří, že nejdůležitější složkou každého přátelství je věrnost. Jakmile se Beran stane vaším přítelem, bude vás bránit až do konce věků. Beran je pro své kamarády neuvěřitelně zapálený, fandí jim a podporuje je, seč mu síly stačí.

I v těch nejhorších situacích vám Beran podá pomocnou ruku a vlije nový optimismus do žil. Je-li vaším nejlepším přítelem právě Beran, vašeho společného přátelství si rozhodně važte, protože není nic lepšího.

Zdroj: Shutterstock Blíženci: Pohodoví přátelé, se kterými není nuda

Jsou váš nejlepší kamarád či vaše nejlepší kamarádka narozeni ve znamení Blíženců? I v tom případě si pogratulujte. Blíženci jsou coby přátelé velmi okouzlující, přívětiví, pohodoví, zábavní a společenští. Mají výborný smysl pro humor a milují zábavu, proto se s nimi rozhodně nikdy nebudete nudit. 

S přítelem ve znamení Blíženců si navíc máte stále co říct, protože vás neustále zaneprázdňuje zajímavými tématy. Blíženci navíc vědí, jakým způsobem konverzovat, a přitom neumřít nudou.

Lev: Se svými přáteli navazuje celoživotní pouto

I když jsou lidé ve znamení Lva přirozeně sebestřední, když jde o přátelství, jsou velmi dobrými kamarády. Lev si svých nejlepších přátel velmi váží a vytváří s nimi celoživotní pouto. Lvi jsou coby přátelé srdeční, upřímní a velkorysí, do svého dlouholetého přátelství vlévají spoustu energie. 

Pokud máte za přítele společenského Lva, nikdy se s ním nebudete nudit. Když budete někdy smutní, můžete si být jisti tím, že vás dokáže spolehlivě rozesmát. A co Lvi dále milují? Navazování nových přátelství. 

Zdroj: Shutterstock Panna: Kamarád, na kterého se můžete spolehnout

Dalšími skvělými kamarády jsou lidé narození ve znamení Panny. Datum jejich narození je předurčilo k tomu, aby byli skromní, citliví a laskaví. I když je Panna ve své podstatě velmi kritická, perfekcionistická i šíleně náročná, což vám může v přátelství leckdy vadit, bývá také nejoddanějším přítelem, jakého si dokážete představit.

Když se s Pannou skamarádíte, ze začátku vám možná přijde nezajímavá až nudná. Jestliže chcete nejlepšího kamaráda, na kterého se můžete po celý život spolehnout, Panna je tou nejlepší volbou.

Kozoroh: Přátelé jsou pro něj jako rodina 

Kozoroh, který je v přátelství zábavný a věrný, kolem sebe nikdy nemá velkou skupinu kamarádů a přátel. Jeho spřízněné duše by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Pokud je tedy vaším nejlepším kamarádem Kozoroh, važte si jej, protože nikoho dalšího, jako je on, ve svém životě pravděpodobně již nepotkáte.

Kozoroh se coby nejlepší přítel stane doslova vaší rodinou a neexistuje nic, co by pro vás neudělal. V případě Kozoroha navíc platí, že jeho činy za něj mluví víc než jeho slova. Přátelíte-li se tedy s Kozorohem, čekejte velké věci.

Zdroj: Timesofindia.indiatimes.com

Autor:
Publikováno: 1. 9. 2021 14:03 Nahlásit obsah