Tření stehen o sebe: Dejte sbohem odřeným stehnům díky několika chytrým trikům

Tření stehen o sebe: Dejte sbohem odřeným stehnům díky několika chytrým trikům Zdroj: Shutterstock

K létu patří šaty a sukně. Toto oblíbené letní oblečení však s sebou přináší jednu nepříjemnost, kterou jsou odřená stehna. Trápí vás také bolestivé tření stehen o sebe, které je doslova utrpením zvlášť během chůze? Vyzkoušejte následující triky, díky kterým nad tímto problémem jednoduše vyzrajete.

Tření stehen v létě trápí nejen ženy s nadváhou

Že odřená stehna při chůzi představují problém pouze obézních žen nebo žen s nadváhou, je jeden velký mýtus. S třením stehen v létě, kdy nosíme šaty a sukně, bojují ženy všech váhových kategorií. Velmi totiž záleží na stavbě těla. I štíhlá žena si může v letních měsících stěžovat na nepříjemné a bolestivé tření stehen o sebe. Co tedy proti tomuto problému pomáhá?

Proti odírání stehen vyzkoušejte deodorant

Deodorant v létě nepatří pouze do podpaží. Jestliže si s ním natřete také vnitřní stranu stehen, rozhodně uděláte dobře. Deodorant rovnoměrně aplikujte na suchou a čistou pokožku, díky čemuž vaše stehna ochrání před dalším třením.

Zdroj: vybrat vhodné foto z Profimedie Dětský krém proti opruzeninám: Zmírní tření a přinese úlevu

Jestliže vás trápí bolestivé tření stehen o sebe, vsaďte na dětský krém proti opruzeninám. V případě povrchových odřenin a zarudnutí zklidní vaši pokožku, urychlí hojení, a navíc zabrání dalšímu tření stehen o sebe.

Pomůže také olej nebo lubrikační gel

Aby se vám stehna v létě při chůzi nedřela o sebe, můžete vyzkoušet také další osvědčené triky. Namažte si například vnitřní část stehen kokosovým olejem nebo lubrikačním gelem. Vrstvy kůže budou po sobě během chůze lépe klouzat a navzájem se neodřou.

Zdroj: Shutterstock Krátké legíny pod šaty: Trik proti tření stehen pro ženy s kily navíc

Jak dále předejít odřeným stehnům? Zvlášť ženy plnějších tvarů či s kily navíc si nemohou vynachválit také krátké legíny, které nosí pod šaty nebo sukněmi. Právě krátké legíny z příjemného a vzdušného materiálu vytvoří bariéru a předejdou dalšímu tření stehen o sebe.

Bandaletky: Sexy doplněk proti tření stehen

Kromě krátkých legín můžete pod sukněmi či šaty nosit také bandaletky na stehna, které jsou k dostání v různých stylech a barvách. Jde o pásky na stehna, které vytvářejí bariéru a zabraňují odírání vnitřních stehen o sebe. Vsadit můžete třeba na bandaletky v tělové barvě s krajkou. Pokud následně vykouknou z pod sukně, budete navíc působit sexy dojmem.

Zdroj: Purewow.com, Dailystar.co.uk

Autor:
Publikováno: 16. 8. 2022 16:17 Nahlásit obsah