Kategorie Deodorant

Článek
Jak se zbavit skvrn od potu na oblečení? Pomůže vám ocet, jedlá soda i kuchyňská sůl
Jak se zbavit skvrn od potu na oblečení? Pomůže vám ocet, jedlá soda i kuchyňská sůl Tento problém řešíme každé léto všichni. Jelikož se během vysokých teplot potíme víc než obvykle, odnáší to zpravidla naše oblečení. Pokud i po vyprání zůstaly na vašem oblíbeném bílém tričku žluté skvrny od potu, rozhodně jej nevyhazujte. Přinášíme vám triky, jak se těchto skvrn zbavíte jednoduše, rychle a především levně.
Článek
Školácké chyby při používání deodorantu: Způsobují nadměrné pocení a zvýrazňují tělesný zápach
Školácké chyby při používání deodorantu: Způsobují nadměrné pocení a zvýrazňují tělesný zápach Abychom omezili nadměrné pocení, které nás trápí hlavně během horkých letních měsíců, používáme deodorant. Věděla jste ale, že se po použití deodorantu můžete začít potit ještě víc a váš tělesný zápach může být mnohem výraznější? Na vině jsou školácké chyby, které dělá snad každá z nás. Na co byste si tedy měla dát při nanášení deodorantu pozor?
Článek
Co platí proti bolestivému odírání stehen? Deodorant, bandeletky a cvičení
Co platí proti bolestivému odírání stehen? Deodorant, bandeletky a cvičení Všechny ženy, které mají silnější stehna, musí každé léto řešit velmi nepříjemný problém. Když si vezmou sukni nebo kraťasy, pokožka jejich stehen se během chůze tře o sebe, v důsledku čehož velmi pálí a je bolestivá na dotek. Pokud se to týká i vás, nezoufejte. Máte spoustu možností, jak se tohoto bolestivého odírání stehen během chvíle zbavit.
Článek
Natřela si citrónem podpaží. Až uvidíte, proč to udělala, budete to chtít zkusit také!
Natřela si citrónem podpaží. Až uvidíte, proč to udělala, budete to chtít zkusit také! Citrón nachází běžně uplatnění především v naší kuchyni, kde jeho šťávu přidáváme do oblíbených jídel či nápojů. Mimo to má ale tento zázračný citrus další využití – a to přímo ve vašem podpaží.
Článek
Deodorant nepatří jen do podpaží, jaké jiné využití může mít?
Deodorant nepatří jen do podpaží, jaké jiné využití může mít? Dnes většina z nás ráno nevyjde z domu bez použití deodorantu nebo antiperspirantu. To, že nás tyto šikovné věcičky chrání od pocení a nepříjemného pachu, je jasné. Ale věděli jste, že deodorant lze využít i jinými způsoby? Některé vás možná překvapí, ale vážně fungují!