Kategorie Deodorant

Článek
Deodorant na obličej proti pocení: Kosmetický trik influencerek, který nezkoušejte ani v největším horku
Deodorant na obličej proti pocení: Kosmetický trik influencerek, který nezkoušejte ani v největším horku Co proti pocení obličeje v létě? Jestliže hledáte rady a tipy, co vám pomůže, rozhodně se vyhněte jednomu “osvědčenému” triku, který propagují některé influencerky. Ty totiž ostatním ženám a dívkám radí, aby proti pocení nanášely na svůj obličej ještě před použitím make-upu deodorant. Proč je to tak špatně?
Článek
Tření stehen o sebe: Dejte sbohem odřeným stehnům díky několika chytrým trikům
Tření stehen o sebe: Dejte sbohem odřeným stehnům díky několika chytrým trikům K létu patří šaty a sukně. Toto oblíbené letní oblečení však s sebou přináší jednu nepříjemnost, kterou jsou odřená stehna. Trápí vás také bolestivé tření stehen o sebe, které je doslova utrpením zvlášť během chůze? Vyzkoušejte následující triky, díky kterým nad tímto problémem jednoduše vyzrajete.
Článek
Jak zabránit tření kůže mezi stehny? Tento účinný trik funguje více než perfektně
Jak zabránit tření kůže mezi stehny? Tento účinný trik funguje více než perfektně Komu se to již někdy stalo, moc dobře ví, jak nepříjemné a bolestivé to je. Především v horkých letních dnech se více potíme a trpí tím hlavně naše stehna. Nepříjemně (převážně když na sobě máme šaty) se třou o sebe, až se objeví nepříjemné zarudnutí a třeba i vyrážka a boláky.
Článek
Přírodní deodoranty chrání před nadměrným pocením i zápachem. Zkuste šalvěj, jablečný ocet či kokosový olej
Přírodní deodoranty chrání před nadměrným pocením i zápachem. Zkuste šalvěj, jablečný ocet či kokosový olej Příčí se vám používat kupované deodoranty kvůli tomu, že obsahují nadměrné množství chemických látek včetně hliníkových solí, parabenů či triclosanu? Nadměrnému pocení i zápachu v podpaží můžete zabránit i díky ryze přírodním deodorantům. Vyzkoušejte například kokosový olej, jablečný ocet nebo kamenec.
Článek
Jak se zbavit skvrn od potu na oblečení? Pomůže vám ocet, jedlá soda i kuchyňská sůl
Jak se zbavit skvrn od potu na oblečení? Pomůže vám ocet, jedlá soda i kuchyňská sůl Tento problém řešíme každé léto všichni. Jelikož se během vysokých teplot potíme víc než obvykle, odnáší to zpravidla naše oblečení. Pokud i po vyprání zůstaly na vašem oblíbeném bílém tričku žluté skvrny od potu, rozhodně jej nevyhazujte. Přinášíme vám triky, jak se těchto skvrn zbavíte jednoduše, rychle a především levně.
Článek
Školácké chyby při používání deodorantu: Způsobují nadměrné pocení a zvýrazňují tělesný zápach
Školácké chyby při používání deodorantu: Způsobují nadměrné pocení a zvýrazňují tělesný zápach Abychom omezili nadměrné pocení, které nás trápí hlavně během horkých letních měsíců, používáme deodorant. Věděla jste ale, že se po použití deodorantu můžete začít potit ještě víc a váš tělesný zápach může být mnohem výraznější? Na vině jsou školácké chyby, které dělá snad každá z nás. Na co byste si tedy měla dát při nanášení deodorantu pozor?
Článek
Co platí proti bolestivému odírání stehen? Deodorant, bandeletky a cvičení
Co platí proti bolestivému odírání stehen? Deodorant, bandeletky a cvičení Všechny ženy, které mají silnější stehna, musí každé léto řešit velmi nepříjemný problém. Když si vezmou sukni nebo kraťasy, pokožka jejich stehen se během chůze tře o sebe, v důsledku čehož velmi pálí a je bolestivá na dotek. Pokud se to týká i vás, nezoufejte. Máte spoustu možností, jak se tohoto bolestivého odírání stehen během chvíle zbavit.