Co platí proti bolestivému odírání stehen? Deodorant, bandeletky a cvičení

Co platí proti bolestivému odírání stehen? Deodorant, bandeletky a cvičení Zdroj: Shutterstock.com

Všechny ženy, které mají silnější stehna, musí každé léto řešit velmi nepříjemný problém. Když si vezmou sukni nebo kraťasy, pokožka jejich stehen se během chůze tře o sebe, v důsledku čehož velmi pálí a je bolestivá na dotek. Pokud se to týká i vás, nezoufejte. Máte spoustu možností, jak se tohoto bolestivého odírání stehen během chvíle zbavit.

Tuhý deodorant: Starý osvědčený trik

Když si oblečete sukni nebo šortky, nezapomeňte na jedno. Vnitřní stranu stehen si rovnoměrně přetřete tuhým deodorantem. Tento kosmetický přípravek používejte také v průběhu dne. Nepříjemné odírání stehen tak pro vás bude nadobro minulostí.

Víte, že? V případě odírání stehen nezáleží na vaší tělesné hmotnosti, ale spíš na typu vaší postavy. Na to, že se o sebe bolestivě třou vnitřní strany stehen, si totiž ztěžují silnější ženy i ženy s normální hmotností.

Zdroj: Shutterstock.com

Bandeletky: To pravé pod sukni

I když se vám třou stehna o sebe, i tak si můžete dovolit nosit sukni nebo šaty. Navlékněte si na svá stehna krajkové bandeletky. Jde o ochranné pásky, které vypadají jako okraj samodržících punčoch.

Právě díky bandeletkám zabráníte tomu, aby se vám stehna třela o sebe. Tyto krajkové pásky jsou navíc velmi zajímavým módním doplňkem. Nemusíte je mít pouze schované pod sukní, můžete je nechat i lehce vykukovat.

Tip: Nebojte se zkombinovat tuhý deodorant a bandeletky. Je to nejúčinnější řešení tohoto bolestivého problému.

Silonkové kraťasy: Ochrání vás podobně jako bandeletky

Kromě bandaletek se můžete obléct také do silonkových kraťasů, které seženete v běžném punčochovém zboží. Silonkové kraťasy ochrání vaše stehna podobně jako bandeletky. Tento kousek je ovšem vhodnější pod delší sukni nebo šaty.

Zdroj: Metdaan.com

Dětský pudr: Další oblíbená možnost

V případě odírání stehen se některým ženám osvědčil také dětský pudr, kterým si zasypou vnitřní stranu stehen. Dětský pudr však na kůži nevydrží tak dlouho jako tuhý deodorant, a navíc může dělat skvrny na oblečení.

Cvičení na zeštíhlení stehen: Odírání problémových partií bude navždy pryč

Abyste předešla bolestivému odírání stehen, začněte poctivě pracovat na jejich zeštíhlení. Nemusíte hned chodit do posilovny. Základní cviky na zeštíhlení vnitřní a vnější části stehen zvládnete i v pohodlí svého domova. Coby inspirace vám může posloužit také následující video.

Autor:
Publikováno: 5. 6. 2019 14:00 Nahlásit obsah