Získejte zázračný lék díky kombinaci olivového oleje a citrónové šťávy

Získejte zázračný lék díky kombinaci olivového oleje a citrónové šťávy Zdroj: Shutterstock

Že se olivový olej a citrón k sobě nehodí? S tímto tvrzením by přírodní medicína zcela jistě nesouhlasila. Získáte tím lék, který za pár korun dokáže vyléčit mnohé nemoci a to především bez vedlejších účinků, jak tomu bohužel v případě léků bývá.

Vše, co na tento lék budete potřebovat je přibližně jedna polévková lžíce olivového oleje a šťáva z jednoho citrónu. Následně tyto dvě ingredience pořádně promícháte a zázrak je na světě!

Směs, která vám vznikla, poté rozdělte na tři nebo čtyři díly, které budete v průběhu dne konzumovat vždy před hlavním jídlem. Nikdy nenechávejte směs uležet do dalšího dne. Raději si vždy, každé ráno, připravte čerstvou.

A jaké zdravotní výhody přináší konzumace této směsi?

Vyživuje vlasy, nehty a pokožku

Již po pár týdnech se na vašich vlasech, nehtech i celkovému vzhledu pokožky odrazí pozitivní účinky tohoto léku. Pokud je budete chtít ještě umocnit, kromě vnitřního užívání, si tuto směs natírejte na nehty a do délek vlasů, nechte pár minut působit a poté ji umyjte.

Působí proti bolesti kloubů

Díky protizánětlivým účinkům je tato směs skvělým pomocníkem při revmatických problémech a při artritidě. Chce to jen několik dnů vyčkat a sami uvidíte, že brzy bolesti ustanou.

Čistí játra

Každý z nás by jednou za delší dobu měl projít určitým detoxem, který mu z těla napomůže vyloučit škodlivé toxiny. Tyto toxiny způsobují únavu, otoky i problémy s pletí. A právě játra jsou hlavním detoxikačním orgánem, proto jejich zdraví je v tomto procesu nesmírně důležité.

Zdroj: Shutterstock

Zlepšuje funkci srdce

Olivový olej obsahuje mastné kyseliny, které pomáhají zlepšovat cirkulaci krve, a tím zlepšuje celkovou funkci srdce. Citrónová šťáva, jak již bylo napsáno, je protizánětlivá a právě tyto záněty jsou mnohdy příčinou závažnějších onemocnění, jako je například cukrovka či rakovina.

Napomáhá s trávením

Nejenže směs plná vitamínů dokáže promazat střevní výstelku, dokonce aktivuje funkci žlučníků, což velmi výrazně přispívá k lepšímu trávení. Mimo jiné také obsahuje antioxidanty, které odplavují z těla škodlivé látky.

Autor:
Publikováno: 3. 8. 2021 10:30 Nahlásit obsah