Kategorie Citrónová šťáva

Článek
Znáte všechny výhody vody s citrónem? Je to jednoduchý a nesmírně výživný nápoj
Znáte všechny výhody vody s citrónem? Je to jednoduchý a nesmírně výživný nápoj Jen málokdo si ráno ke snídani nedá kávu nebo čaj. Ovšem existuje ještě něco mnohem lepšího a pro naše tělo i prospěšnějšího a to je citrón. Vymačkaná šťáva z citrónu dohromady s teplou nebo i se studenou vodou dokáže totiž opravdové zázraky!
Článek
Získejte zázračný lék díky kombinaci olivového oleje a citrónové šťávy
Získejte zázračný lék díky kombinaci olivového oleje a citrónové šťávy Že se olivový olej a citrón k sobě nehodí? S tímto tvrzením by přírodní medicína zcela jistě nesouhlasila. Získáte tím lék, který za pár korun dokáže vyléčit mnohé nemoci a to především bez vedlejších účinků, jak tomu bohužel v případě léků bývá.
Článek
Čištění koupelny bez chemie je účinné a levné. Vsaďte na ocet, jedlou sodu a citronovou šťávu
Čištění koupelny bez chemie je účinné a levné. Vsaďte na ocet, jedlou sodu a citronovou šťávu Jak ekologicky vyčistit špinavou vanu nebo jak si poradit s ucpaným odpadem? Na tuto otázku by vám dobře odpověděly naše prababičky, které k úklidu koupelny nepoužívaly čisticí prostředky plné chemie. Rychle, levně a bez chemikálií svou koupelnu uklidíte zejména s použitím klasického octu, jedlé sody či citronové šťávy. Jak tedy na to?