Kategorie Lék

Článek
Získejte zázračný lék díky kombinaci olivového oleje a citrónové šťávy
Získejte zázračný lék díky kombinaci olivového oleje a citrónové šťávy Že se olivový olej a citrón k sobě nehodí? S tímto tvrzením by přírodní medicína zcela jistě nesouhlasila. Získáte tím lék, který za pár korun dokáže vyléčit mnohé nemoci a to především bez vedlejších účinků, jak tomu bohužel v případě léků bývá.
Článek
Období rýmiček je tu! S kašlem vám pomohou zatočit podomácku vyrobené tabletky
Období rýmiček je tu! S kašlem vám pomohou zatočit podomácku vyrobené tabletky Se zimou přichází i nevyhnutelná nachlazení a chřipky. Obzvlášť nepříjemný bývá kašel, kterého se nemůžeme často zbavit i několik týdnů po nemoci. S těmito domácími tabletkami však budete na podzimní rýmičky vždy připravena!
Článek
Tento džus zlikviduje rakovinu za pouhých 42 dní. Vyléčil už 47 tisíc lidí a každý den přibývají další!
Tento džus zlikviduje rakovinu za pouhých 42 dní. Vyléčil už 47 tisíc lidí a každý den přibývají další! Obecně platí, že lék na rakovinu neexistuje. S tím však striktně nesouhlasí Rudolf Breusse z Rakouska. Přišel s nápojem, který dokázal vyléčit už 47 tisíc lidí!
Článek
Jak se zbavit silné bolesti v krku během pouhých 4 hodin? Poradíme vám!
Jak se zbavit silné bolesti v krku během pouhých 4 hodin? Poradíme vám! Příchod podzimu, kdy se střídá ještě teplé počasí s chladným a deštivým, s sebou přináší typická onemocnění, jako je chřipka a angína. Dlouhé vysedávání v čekárně plné dalších nemocných a následně v lékárně, kde si předražené léky vyzvedáváme, nám také na zdraví moc nepřidá.
Článek
Zapomenuté účinky bylin pro váš lepší život
Zapomenuté účinky bylin pro váš lepší život Výzkumy představují nejnovější trendy v oblasti vědy, ve skutečnosti se však o převratné novinky nejedná. Jde spíše o to, že potom, co jsme se k bylinám obrátili zády a preferujeme léky, se tahle cesta neukázala jako jediná…