Gabriela Koukalová je těhotná. Vrací se také ke svému rodnému příjmení Soukalová

Gabriela Koukalová je těhotná. Vrací se také ke svému rodnému příjmení Soukalová Zdroj: Shutterstock

Biatlonistka Gabriela Koukalová, která nyní slaví moderátorské úspěchy v pořadu Show Time na CNN Prima, umí překvapit. Tato úspěšná Češka na svém Instagramu potvrdila, že se vrací ke svému dívčímu příjmení Soukalová. A co je ještě větší překvapení: Se svým partnerem Milošem Kadeřábkem čeká miminko.

Úspěšná moderátorka a bývalá hvězda českého biatlonu Gabriela Koukalová hlásí jednu velkou novinku za druhou. Půl roku po rozvodu s badmintonistou Petrem Koukalem představila veřejnosti začátkem letošního února svého současného přítele Miloše Kadeřábka.

Gabriela Koukalová další novinky vypustila na veřejnost začátkem března. Oznámila je přitom nejen na CNN Prima v pořadu Nový den, kterým provází moderátor Libor Bouček. Aktuálně je zveřejnila také svým fanouškům na svém instagramovém profilu. 

Pro Gabrielu Koukalovou nastává mnohem radostnější kapitola jejího života. Jak oznámila, je se svým partnerem Milošem Kadeřábkem těhotná a za několik měsíců z ní bude novopečená maminka. Bývalá biatlonistka se navíc vrátila ke svému dívčímu příjmení Soukalová.

“Krásný den vám všem, jak už to tak bývá v mém životě, neustále je plný obrovského množství událostí v nepochopitelně krátkém čase. Dlouho si lámu hlavu nad tím, proč to někteří tak máme, ale vlastně se to dá brát jako výhoda, že se člověk skoro nemá šanci nudit. Stejně tak tomu bylo i v poslední době. Začala jsem tím, že jsem se vrátila ke svému původnímu příjmení a je ze mě opět Soukačka,” napsala svým fanouškům Gabriela Koukalová, dnes opět Soukalová.

Bývalá biatlonová reprezentantka se v druhé části své instagramové zpovědi zmiňuje o svém těhotenství. V pořadu Showtime na CNN Prima se tedy stihla ohřát velmi krátce a zanedlouho ji čeká nástup na mateřskou dovolenou.

"Ta druhá zásadní událost je fakt, že s přítelem čekáme miminko. Vzhledem k tomu, že to pod šaty už moc nešlo ukrýt, tak jsem včera kápla božskou v rozhovoru s Liborem Boučkem v Novém dni. Máme z toho obrovskou radost nejen my dva s Miloškem, ale celá rodina. Je to úžasný dar a moc si ho vážíme!! Jenom od vás holky asi budu potřebovat sbírat rady jak s tím malým zázrakem vše co nejlíp zvládnout,” dodala na Instagramu Gabriela Soukalová, která se už velmi těší na své mateřské povinnosti.

Autor:
Publikováno: 3. 3. 2021 10:17 Nahlásit obsah