Kategorie Gabriela Soukalová

Článek
Gabriela Soukalová pobavila. Vánoční stromeček si domů přivezla na kole
Gabriela Soukalová pobavila. Vánoční stromeček si domů přivezla na kole Moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová je tělem a duší sportovkyně i veselá kopa. Když se tyto dvě vlastnosti spojí, stane se z nich něco velmi neotřelého. Že tomu tak opravdu je, ukázala Gabriela Soukalová ve svém posledním instagramovém příspěvku. Sdílela fotku, na níž jede na náledí a sněhu na kole a veze si domů vánoční stromek.
Článek
Gabriela Soukalová o svém ztracení v italských Alpách: Ve finále jsem ráda, že se to stalo, napsala na Instagram
Gabriela Soukalová o svém ztracení v italských Alpách: Ve finále jsem ráda, že se to stalo, napsala na Instagram Bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová se konečně ozvala svým instagramovým sledujícím. 32letá moderátorka pořadu Show Time na Primě na této sociální síti prolomila bariéru mlčení a vyjádřila se ke svému nedávnému ztracení v italských Alpách. Všechny však překvapila, když napsala, že je ve finále ráda, že se to stalo.
Článek
Gabriela Soukalová se půl roku po porodu vrací do práce. Opět ji uvidíme na televizních obrazovkách
Gabriela Soukalová se půl roku po porodu vrací do práce. Opět ji uvidíme na televizních obrazovkách Bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová se doma na rodičovské dovolené příliš neohřála. Jak uvedla na svém Instagramu, půl roku po porodu dcerky Isabelky se vrací do práce. Uvidíme ji opět na televizních obrazovkách v primáckém pořadu Showtime.
Článek
Dcera Gabriely Soukalové je celý tatínek. Přesvědčte se sami, že se geny nezapřou
Dcera Gabriely Soukalové je celý tatínek. Přesvědčte se sami, že se geny nezapřou Matka je jistá, otec nejistý. V případě Gabriely Soukalové a její tříměsíční dcery Izabely toto okřídlené rčení opravdu neplatí. Bývalá biatlonová hvězda totiž na Instagramu zveřejnila aktuální fotku své holčičky. Na první pohled je jasné, že Izabelka je celý tatínek, Gabrielin partner Miloš Kadeřábek.
Článek
Dcera Gabriely Soukalové má už 6 týdnů. Je Izabelka krásná po mamince, nebo po tatínkovi?
Dcera Gabriely Soukalové má už 6 týdnů. Je Izabelka krásná po mamince, nebo po tatínkovi? Moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová se letos 24. září stala novopečenou maminkou. Jenomže čas letí jako voda, Gabriela má čerstvě po šestinedělí a její dcerka Izabela Gabriela oslavila již 6 týdnů.
Článek
Gabriela Soukalová čeká holčičku. Pohlaví svého miminka oznámila originálním způsobem
Gabriela Soukalová čeká holčičku. Pohlaví svého miminka oznámila originálním způsobem Těhotná Gabriela Soukalová si užívá jednu z nejkrásnějších etap svého života. Už jste také tipovali, zda tato krásná moderátorka a bývalá biatlonistka čeká holčičku, nebo chlapečka? Gabriela před pár dny informovala o tom, že pod srdcem nosí holčičku. Pohlaví svého miminka přitom prozradila velmi originálně.
Článek
Gabriela Koukalová je těhotná. Vrací se také ke svému rodnému příjmení Soukalová
Gabriela Koukalová je těhotná. Vrací se také ke svému rodnému příjmení Soukalová Biatlonistka Gabriela Koukalová, která nyní slaví moderátorské úspěchy v pořadu Show Time na CNN Prima, umí překvapit. Tato úspěšná Češka na svém Instagramu potvrdila, že se vrací ke svému dívčímu příjmení Soukalová. A co je ještě větší překvapení: Se svým partnerem Milošem Kadeřábkem čeká miminko.