Gabriela Soukalová se půl roku po porodu vrací do práce. Opět ji uvidíme na televizních obrazovkách

Gabriela Soukalová se půl roku po porodu vrací do práce. Opět ji uvidíme na televizních obrazovkách Zdroj: Profimedia

Bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová se doma na rodičovské dovolené příliš neohřála. Jak uvedla na svém Instagramu, půl roku po porodu dcerky Isabelky se vrací do práce. Uvidíme ji opět na televizních obrazovkách v primáckém pořadu Showtime.

Dnes zpět v pracovním. Přistihuji se, že většina aktivit, které dělám, jsou pro mě v posledních dnech útěkem od věcí, na které nechci myslet. Stejně se mi to vytěsňování myšlenek v souvislosti s aktuální situací ale moc nedaří. Ať jsem kdekoliv a dělám cokoliv. Jedna z mála věcí, která pohladí po duši, je solidarita nás všech a také úsměv. Nic nás nestojí a přesto potěší v každé situaci. Mě pochopitelně nejvíc hřeje ten od naší Izabelky,” okomentovala Gabriela Soukalová na Instagramu svůj návrat do práce a také popsala své pocity ohledně válečného konfliktu na Ukrajině.

Bývalá biatlonistka na Instagramu sdílela fotku z kancelářských prostor. Podle informací webu eXtra.cz  se Gabriela Soukalová vrací ke své předchozí moderátorské profesi a znovu ji tak uvidíme na televizních obrazovkách.

Tato krásná žena bude znovu zářit v primáckém televizním pořadu Show Time, který přináší zprávy o celebritách a jejich soukromí. Gabriela Koukalová má za sebou již kostýmové zkoušky a na obrazovkách by se měla objevit v dohledné době.

Kdo zůstane doma s půlroční dcerkou Isabelkou? Péči o roztomilou holčičku převezme Gabrielin partner Miloš Kadeřábek. O malou Isabelku tak bude určitě perfektně postaráno.

Zdroj. Instagram.com/gabrielakoukalova/, Extra.cz
Autor:
Publikováno: 8. 3. 2022 11:42 Nahlásit obsah