Gabriela Soukalová o svém ztracení v italských Alpách: Ve finále jsem ráda, že se to stalo, napsala na Instagram

Gabriela Soukalová o svém ztracení v italských Alpách: Ve finále jsem ráda, že se to stalo, napsala na Instagram Zdroj: Profimedia

Bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová se konečně ozvala svým instagramovým sledujícím. 32letá moderátorka pořadu Show Time na Primě na této sociální síti prolomila bariéru mlčení a vyjádřila se ke svému nedávnému ztracení v italských Alpách. Všechny však překvapila, když napsala, že je ve finále ráda, že se to stalo.

Gabriela Soukalová si z dovolené v italských Alpách, na kterou vyrazila s partnerem Milošem Kadeřábkem a dcerou Izabelkou, odnesla doslova hororový zážitek. Ve středu 21. září vyrazila na kole k horskému jezeru Cancano, odkud se však nevrátila.

Moderátorka pořadu TV Prima Show Time a bývalá úspěšná biatlonistka totiž uvízla ve výšce 2400 metrů nad mořem a musela nedobrovolně strávit noc pod širým nebem. Naštěstí vše dobře dopadlo a Gabriela Soukalová tento nepříjemný zážitek přečkala ve zdraví.

O svém ztracení v italských Alpách se bývalá profesionální sportovkyně poprvé veřejně rozepsala také na svém instagramovém účtu. Zároveň se svým sledujícím omluvila za to, že v poslední době není na Instagramu tolik aktivní. 

“Milí přátelé, chci se Vám teď trochu omluvit, že nejsem v poslední době na Ig moc akční. Nevím do jaké míry má na té lenosti podíl i fakt, že jsem zažila nevšední zážitek během dovolené v Itálii, kdy jsem se ztratila v neznámém terénu v horách, to jste možná někteří zaregistrovali. Čekala mě tam celá řada zkoušek. při kterých jsem si sáhla na dno svých sil a, i když se to někomu může zdát jako lehký úkol se odtamtud dostat, pro mě osobně to byla jedna z nejtěžších životních zkoušek. Uvědomila jsem si díky té situaci spoustu věcí a ve finále jsem ráda, že se to stalo a mohla jsem se o sobě dozvědět spoustu nového, o čem jsem neměla ponětí,” napsala otevřeně Gabriela Soukalová

Zdroj: Shutterstock Dodala také, že život je někdy plný neuvěřitelných situací, které si člověk nedokáže vysvětlit ani představit. “Jsem od té doby každou volnou chvíli v přírodě a užívám si její krásu, moudrost a večnost. Žiju v přítomnosti a obklopena lidmi, které mám ráda. Není od věci si občas uvědomit nejen svou smrtelnost, ale i fakt, že máme jedinečný dar tělesnosti a můžeme prožít naše životy na naší nádherné planetě. Kdo ví, jestli ještě budeme mít nějakou další šanci. Tak žijme tady a teď každý moment naplno,” vzkázala svým instagramovým sledujícím bývalá biatlonistka.

Zdroj: https://www.Instagram.com/gabrielakoukalova
Autor:
Publikováno: 11. 10. 2022 14:18 Nahlásit obsah