Gabriela Soukalová čeká holčičku. Pohlaví svého miminka oznámila originálním způsobem

Gabriela Soukalová čeká holčičku. Pohlaví svého miminka oznámila originálním způsobem Zdroj: Shutterstock

Těhotná Gabriela Soukalová si užívá jednu z nejkrásnějších etap svého života. Už jste také tipovali, zda tato krásná moderátorka a bývalá biatlonistka čeká holčičku, nebo chlapečka? Gabriela před pár dny informovala o tom, že pod srdcem nosí holčičku. Pohlaví svého miminka přitom prozradila velmi originálně.

Gabriela Soukalová je již v šestém měsíci těhotenství. Nebude tak dlouho trvat a v náručí si pochová své vytoužené miminko, o kterém už nyní ví, že bude nosit růžové oblečky.

“Sázela jsem na svou intuici a vsadila se s mým chlapcem, že čekám na tuty kluka! A kdo vyhrál? Podívejte se,” napsala na Instagramu k videu z reportáže, v níž odhalila pohlaví svého miminka a kterou natočila pro CNN Prima News.

Právě Gabrielin partner Miloš Kadeřábek byl přesvědčen, že bude mít dcerku. Gabriela Soukalová zase sázela na to, že její první dítě bude kluk. A jak to nakonec dopadlo?

Pohlaví dítěte, které nosí pod srdcem, Gabriela Soukalová odhalila v reportáži originálně pomocí konfet. Když ve vzduchu začaly poletovat růžové papírky, bylo všem jasné, že to bude holčička.

Už mají Gabriela Soukalová a její partner Miloš Kadeřábek pro svou dcerku vybrané jméno? Nastávající rodiče se ještě zcela nerozhodli, jak se bude jejich holčička jmenovat.

“Máme vybraná tři jména, takže uvidíme. Ale jedno z toho určitě vybereme,” uvedl přítel Gabriely Soukalové.

Autor:
Publikováno: 3. 6. 2021 16:19 Nahlásit obsah