Dcera Gabriely Soukalové je celý tatínek. Přesvědčte se sami, že se geny nezapřou

Dcera Gabriely Soukalové je celý tatínek. Přesvědčte se sami, že se geny nezapřou Zdroj: Shutterstock

Matka je jistá, otec nejistý. V případě Gabriely Soukalové a její tříměsíční dcery Izabely toto okřídlené rčení opravdu neplatí. Bývalá biatlonová hvězda totiž na Instagramu zveřejnila aktuální fotku své holčičky. Na první pohled je jasné, že Izabelka je celý tatínek, Gabrielin partner Miloš Kadeřábek.

Bývalá biatlonová hvězda a televizní moderátorka Gabriela Soukalová v polovině letošního září přivedla na svět holčičku Izabelu Gabrielu. Čas letí jako voda a toto roztomilé děvčátko brzy oslaví třetí měsíc svého života.

Kromě toho, že malá Izabelka roste jako o závod, konkrétní rysy dostává také její podoba. Nelze si nevšimnout, že vypadá, jako by z oka vypadla svému tatínkovi Miloši Kadeřábkovi. 

Gabriela Soukalová vyvolala obrovský poprask, když na svém instagramovém profilu zveřejnila nejnovější fotku usměvavé Izabelky. Instagramoví sledující se mezi sebou do jednoho shodli, že malá princeznička je celý táta Miloš Kadeřábek, který svou dceru rozhodně nezapře.

“Většina z vás píše, že je malá celej tatínek. Jsem ráda, že se tu neobjevil názor, že je třeba podobná někomu úplně jinému! Víte, jak se to říká. Matka je vždycky jistá! Dost vtípků. Máte pravdu, zatím mám taky pocit, že se podobá víc na tatínka a taky na něj skvěle reaguje,” uvedla bývalá profesionální sportovkyně na Instagramu.

Gabriela Soukalová se se svým partnerem Milošem Kadeřábkem a společnou dcerkou Izabelkou už velmi těší na Vánoce. Aby ne. Budou to pro ně první vánoční svátky, které prožijí ve třech. 

“Milí přátelé, shodli jsme se s @milos_kaderabek , že tak jako letos jsme se na Vánoce netěšili prakticky od dětství. Kojenec z toho sice ještě nemá rozum, ale mně všechno najednou dává takový smysl, že mám pocit, že ty krásné Vánoce plné lásky a světla v našich životech snad slavíme od jejího narození. Tak vám všichni tři přejeme, ať je stejně krásný i váš předvánoční čas,” poslala všem Gabriela krásné instagramové přání.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 6. 12. 2021 15:18 Nahlásit obsah