Gabriela Soukalová pobavila. Vánoční stromeček si domů přivezla na kole

Gabriela Soukalová pobavila. Vánoční stromeček si domů přivezla na kole Zdroj: Profimedia

Moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová je tělem a duší sportovkyně i veselá kopa. Když se tyto dvě vlastnosti spojí, stane se z nich něco velmi neotřelého. Že tomu tak opravdu je, ukázala Gabriela Soukalová ve svém posledním instagramovém příspěvku. Sdílela fotku, na níž jede na náledí a sněhu na kole a veze si domů vánoční stromek.

”Už ho vezu. Máma mi říkala "nejezdi na náledí na kole”. Ale, když hledáte půl dne neúspěšně klíče od auta, tak si holt nějak poradit musíte, že jo… Krásný advent Vám všem!” napsala na Instagram Gabriela Soukalová a připojila několik fotek, na kterých zdokumentovala, jak si přivezla domů na kole živou jedličku.

Od tohoto neobvyklého nápadu přitom moderátorku a bývalou profesionální biatlonistku neodradil sníh ani led. Gabriela Soukalová zvládla dopravit domů vánoční stromeček tímto neobvyklým způsobem na jedničku a bez jakékoliv úhony.

“Přemýšlím, jestli si příští rok neotevřu přepravní společnost,” zavtipkovala dále Gabriela Soukalová.

Zdroj: Shutterstock Jak tato maminka roční Izabelky uvedla, nápad sama si dopravit živou jedličku na kole dostala poté, co nemohla najít klíče od auta. Gabriela Soukalová rovněž přiznala, že roztržitost jí není rozhodně cizí.

“Někdy zapomenu svačinu na střeše auta, nebo jiné věci třeba… Takže jsme všichni stejní a jen lidé. Děkuji, jsem ráda, jestli vás můžu občas pobavit aspoň takto,” vzkázala bývalá hvězdná biatlonistka svým instagramovým fanouškům.

Zdroj: Instagram.com/gabrielakoukalova
Autor:
Publikováno: 16. 12. 2022 10:23 Nahlásit obsah