Kategorie Vánoční stromeček

Článek
Veronika Arichteva ukázala nazdobený vánočních stromeček. Někomu připomíná koště
Veronika Arichteva ukázala nazdobený vánočních stromeček. Někomu připomíná koště Štědrý den je doslova za dveřmi. Spousta lidí se již tohoto okamžiku nemůže dočkat a s předstihem zdobí vánoční stromeček. Patří k nim i herečka Veronika Arichteva, která se na Instagramu pochlubila svým nazdobeným živým stromečkem, který není příliš symetrický. Podle mnohých vypadá dokonce jako koště.
Článek
Gabriela Soukalová pobavila. Vánoční stromeček si domů přivezla na kole
Gabriela Soukalová pobavila. Vánoční stromeček si domů přivezla na kole Moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová je tělem a duší sportovkyně i veselá kopa. Když se tyto dvě vlastnosti spojí, stane se z nich něco velmi neotřelého. Že tomu tak opravdu je, ukázala Gabriela Soukalová ve svém posledním instagramovém příspěvku. Sdílela fotku, na níž jede na náledí a sněhu na kole a veze si domů vánoční stromek.
Článek
Influencerka Nadia Collucci má doma vánoční stromeček po celý rok. Zdobí jej tematicky na Velikonoce, Halloween nebo Den díkůvzdání
Influencerka Nadia Collucci má doma vánoční stromeček po celý rok. Zdobí jej tematicky na Velikonoce, Halloween nebo Den díkůvzdání Zdobení vánočního stromečku je slavnostní událostí, kterou si zpravidla užíváme ráno na Štědrý den. Krásně nazdobený stromek se následně stává středobodem svátečního domova. Tradičně na Tři krále již stromek odstrojujeme a loučíme se s ním do dalších Vánoc. To ale není případ Nadiy Collucci, která má doma vánoční stromek po celý rok.
Článek
3 nedočkavá znamení zvěrokruhu, která se na Vánoce připravují s předstihem. Už mají zabalené dárky a chystají vánoční výzdobu
3 nedočkavá znamení zvěrokruhu, která se na Vánoce připravují s předstihem. Už mají zabalené dárky a chystají vánoční výzdobu Vánoce tu máme až za několik týdnů, některá znamení zvěrokruhu se však na tyto nejoblíbenější svátky v roce připravují s opravdu velkým předstihem. Některá z nich už mají dokonce nakoupené a zabalené všech vánoční dárky a už se pomalu chystají na vánoční výzdobu a stavění stromečku. O která nedočkavá znamení zvěrokruhu se konkrétně jedná?
Článek
Italská módní hvězda Chiara Ferragni se pochlubila vánočním stromečkem, který mění barvu. Na Instagramu způsobila senzaci
Italská módní hvězda Chiara Ferragni se pochlubila vánočním stromečkem, který mění barvu. Na Instagramu způsobila senzaci Nejznámější italská módní blogerka Chiara Ferragni se pustila do výzdoby svého domova už nyní. Že to u ní doma aktuálně vypadá jako ve vánoční pohádce, předvedla svým fanouškům také na Instagramu. Zrak přecházel hlavně z jejího vánočního stromečku, jehož svítící ozdoby mění při tlesknutí barvu.
Článek
Kdy odstrojit vánoční stromeček: Podle tradice 6. ledna na Tři krále, někdo čeká až do Hromnic
Kdy odstrojit vánoční stromeček: Podle tradice 6. ledna na Tři krále, někdo čeká až do Hromnic Spousta lidí si stále láme hlavu nad tím, do kdy si mají doma nechat vánoční stromeček. Tradice říká, že nejlepší dobou pro odstrojení stromku je 6. leden, kdy slaví svátek Tři králové. Svátkem Tří králů totiž končí vánoční období, se kterým ve většině českých domácnostech mizí nejen vánoční stromeček, ale i veškerá vánoční výzdoba.
Článek
Jak zabalit vánoční dárek snadno a rychle? Tajemství je v ohýbání rohů balicího papíru do tvaru dopisní obálky
Jak zabalit vánoční dárek snadno a rychle? Tajemství je v ohýbání rohů balicího papíru do tvaru dopisní obálky Řada z nás má v tuto chvíli vánoční dárky již nakoupené, a tak se pouští do jejich balení. Ovšem někdy to bývá tvrdý oříšek. Jak tedy rychle a jednoduše zabalit vánoční dárek, aby zároveň vypadal hezky na pohled? Vyzkoušejte trik profesionálů, kteří balí vánoční dárky na zakázku. Při balení začínají vždy na rohu balicího papíru.
Článek
Jak vybrat vánoční stromeček, který vám doma rychle neopadá: Stromek kupujte venku a zaměřte se na stav jeho jehličí
Jak vybrat vánoční stromeček, který vám doma rychle neopadá: Stromek kupujte venku a zaměřte se na stav jeho jehličí Dáváte přednost živému vánočnímu stromečku před umělým? Právě nastal vhodný čas, abyste se po něm poohlédli. Jenže, jakým způsobem vybrat vánoční stromek, aby na Vánoce udělal nejen parádu, ale aby vám doma také dlouho vydržel a neopadal vám? Na tyto otázky vám přinášíme hned několik odpovědí, kterými se můžete řídit.
Článek
Vánoce ve skandinávském stylu mají svá pravidla. Přinášíme tipy, jak si jednoduše a elegantně vyzdobit domov
Vánoce ve skandinávském stylu mají svá pravidla. Přinášíme tipy, jak si jednoduše a elegantně vyzdobit domov Skandinávský styl je stále oblíbenější. Pokud na něj při zařizování svého bytu či domu nedáte dopustit, proč si neudělat také Vánoce ve skandinávském stylu? Podstatný pro vás bude zejména minimalismus a střídmé barvy. Podle jakých pravidel tedy přenést severský styl do vánoční výzdoby?
(4) Načíst více