Italská módní hvězda Chiara Ferragni se pochlubila vánočním stromečkem, který mění barvu. Na Instagramu způsobila senzaci

Italská módní hvězda Chiara Ferragni se pochlubila vánočním stromečkem, který mění barvu. Na Instagramu způsobila senzaci Zdroj: Shutterstock

Nejznámější italská módní blogerka Chiara Ferragni se pustila do výzdoby svého domova už nyní. Že to u ní doma aktuálně vypadá jako ve vánoční pohádce, předvedla svým fanouškům také na Instagramu. Zrak přecházel hlavně z jejího vánočního stromečku, jehož svítící ozdoby mění při tlesknutí barvu.

Poohlížíte se po vánočním stromku, který jen tak někdo nemá? Inspirovat se můžete u světoznámé italské módní ikony Chiary Ferragni. Tato módní blogerka, podnikatelka, influencerka, návrhářka a maminka dvou malých dětí se totiž pochlubila vánočním stromečkem, který se jen tak nevidí.

Kromě toho, že je vánoční stromek, který má doma, vysoký až do stropu, dokáže jednu výjimečnou věc. Když si vedle něj stoupnete a zatleskáte, jeho světelné ozdoby okamžitě změní barvu. 

Když Chiara Ferragni, která s 25 miliony fanoušků patří k nejsledovanějším influencerkám světa, zveřejnila na Instagramu video se svým dechberoucím vánočním stromečkem, vzbudila obrovský poprask. Většina lidí pod instagramový příspěvek napsala, že stromek, který po tlesknutí mění barvu, viděla poprvé v životě. 

Někteří lidé dokonce vyjádřili přání mít podobný vánoční stromeček doma. A v tom je jeden velký háček. Vysoký umělý vánoční stromeček se speciálně naprogramovaným osvětlením, může mít cenu, která má na konci až několik nul.

Zdroj: Instagram.com
Autor:
Publikováno: 23. 11. 2021 14:14 Nahlásit obsah