Kategorie Vánoční trendy

Článek
Vánoční trendy 2021: Jaké barvy a dekorace jsou letos v kurzu?
Vánoční trendy 2021: Jaké barvy a dekorace jsou letos v kurzu? Vánoční zvyky a tradice jsou neměnné. Vánoční dekorace a barvy však každoročně podléhají módním trendům. Chcete znát vánoční trendy 2021 a přizpůsobit jim styl a barvu své letošní sváteční výzdoby? Prozradíme vám, co tento rok frčí.
Článek
Italská módní hvězda Chiara Ferragni se pochlubila vánočním stromečkem, který mění barvu. Na Instagramu způsobila senzaci
Italská módní hvězda Chiara Ferragni se pochlubila vánočním stromečkem, který mění barvu. Na Instagramu způsobila senzaci Nejznámější italská módní blogerka Chiara Ferragni se pustila do výzdoby svého domova už nyní. Že to u ní doma aktuálně vypadá jako ve vánoční pohádce, předvedla svým fanouškům také na Instagramu. Zrak přecházel hlavně z jejího vánočního stromečku, jehož svítící ozdoby mění při tlesknutí barvu.
Článek
Trendy Vánoc 2020: Hitem jsou přírodní dekorace, platina i klasická modrá
Trendy Vánoc 2020: Hitem jsou přírodní dekorace, platina i klasická modrá Trendy Vánoc se každým rokem mění. Chcete vědět, které vánoční barvy, materiály a styly vévodí letošnímu roku 2020? Pokud se jimi chcete inspirovat při vánoční výzdobě, vsaďte na platinu, klasickou modrou, neutrální tóny, dekorace z přírodních materiálů nebo perníčky.
Článek
Vánoce 2019 přinášejí nové trendy: Hitem jsou přírodní dekorace a bílá barva
Vánoce 2019 přinášejí nové trendy: Hitem jsou přírodní dekorace a bílá barva Módním trendům nepodléhá pouze oblečení nebo obuv. Ať už chceme, nebo ne, každým rokem se mění barva i styl vánoční výzdoby. Ne jinak tomu je i na Vánoce 2019. Co tedy frčí letos?