Mladá Britka se cítila škaredá a nudná, manžel jí zaplatil plastické operace: Změnila se k nepoznání

Mladá Britka se cítila škaredá a nudná, manžel jí zaplatil plastické operace: Změnila se k nepoznání Zdroj: Thesun.co.uk

Po čem ženy touží? Některé si přejí bizarní věci, a to nejen k Vánocům. Tak jako 27letá Charlie Phillips z britského Cambridgeshire, která byla nespokojená sama se sebou. Měla pocit, že je škaredá a vypadá nudně. Přála si proto radikální změnu svého zevnějšku. Manžel její přání splnil a zaplatil jí plastické operace. A výsledek? Posuďte sami.

Plastické operace jí sponzoruje manžel

Spoustu žen trápí malá prsa, šiřší boky, vystouplé bříško nebo řídké vlasy. V průběhu let se však naučí mít rády samy sebe a přijmou se takové, jaké jsou. Existují však ženy, které se se svým přirozeným vzhledem nikdy nevyrovnají, v důsledku čehož se často uchylují k plastickým operacím či dalším zkrášlujícím zákrokům.

O tom, že jednoho dne podstoupí radikální proměnu svého těla, snila také 27letá Charlie Phillips z britského Cambridgeshire. Tato žena, která v dětství a dospívání trpěla skoliózou, podstoupila v 17 letech náročnou operaci, v rámci které ji lékaři napravili pokřivenou páteř. 

I tak byla Charlie velmi nespokojená se svým vzhledem, který chtěla dle svých slov změnit k lepšímu. Její přání vyslyšel manžel Ross, který jí již v jejích 22 letech zaplatil první plastickou operaci.

Zdroj: Thesun.co.uk

Charlie chce vypadat jako panenka Barbie, jejímu muži se to líbí

Ross se navíc přiznal, že jej přitahují ženy typu Barbii. Proto mu prý rozhodně nevadí podporovat a sponzorovat manželku v cestě za jejím vysněným vzhledem. Charlie, která se chtěla co nejvíce podobat slavné panence od firmy Mattel, má za sebou již dvě operace prsou. 

Radikální úpravou prošla také její celá tvář. Má například výplně tváří, čelistí a rtů a vyrovnané zuby. Nechala si také vytetovat rty a obočí. Přiznává se rovněž, že pravidelně chodí na botox. Nezapomíná aní na pravidelné návštěvy solária, protože se s opálenou pokožkou cítí ještě atraktivnější.

“Mám ráda svůj úzký pas, velká prsa a výrazné rty. V kombinaci s dlouhými blond vlasy a bronzovým opálením je to dokonalé,” říká Charlie, podle které se její manžel nemůže nabažit jejího vzhledu podobného panence Barbie.

Žena se sebou stále není stoprocentně spokojená

Manžel Ross zatím do proměny své 27leté ženy investoval 16 až 17 tisíc liber. Jak uvádí britský list The Sun, proměna Charlie ještě není u konce, protože tato žena se sebou není ještě stoprocentně spokojená. V nejbližší době si nechá vylepšit nos a znovu upravit bradu, tváře a rty. 

Možná, že byste to do této živoucí Barbie neřekli, ale Charlie je již maminkou malého chlapečka. Kromě mateřských povinností a neustálého sebezkrášlování stíhá také třikrát až čtyřikrát týdně cvičit. Aby nic nezanedbala, snaží se dodržovat také zdravý a vyvážený jídelníček.

Autor:
Publikováno: 17. 12. 2020 13:18 Nahlásit obsah