Kategorie Radikální změna

Článek
Modelka Daniela Peštová šokovala krátkým účesem. Vypadá jako slavná světová herečka
Modelka Daniela Peštová šokovala krátkým účesem. Vypadá jako slavná světová herečka Modelka Daniela Peštová nedávno překvapila své fanoušky radikální změnou účesu. Na Instagramu sdílela fotku v krátkém sestřihu, která měla obrovskou odezvu. Danielini fanoušci nešetřili chválou, dokonce ji přirovnali ke slavná hollywoodské hvězdě.
Článek
Mladá Britka se cítila škaredá a nudná, manžel jí zaplatil plastické operace: Změnila se k nepoznání
Mladá Britka se cítila škaredá a nudná, manžel jí zaplatil plastické operace: Změnila se k nepoznání Po čem ženy touží? Některé si přejí bizarní věci, a to nejen k Vánocům. Tak jako 27letá Charlie Phillips z britského Cambridgeshire, která byla nespokojená sama se sebou. Měla pocit, že je škaredá a vypadá nudně. Přála si proto radikální změnu svého zevnějšku. Manžel její přání splnil a zaplatil jí plastické operace. A výsledek? Posuďte sami.
Článek
Obézní Američanka zhubla během lockdownu 63 kilogramů. Když na podzim prodělala koronavirus, měla lehčí průběh
Obézní Američanka zhubla během lockdownu 63 kilogramů. Když na podzim prodělala koronavirus, měla lehčí průběh Rok 2020 byl pro většinu z nás těžký. Na druhou stranu, spousta lidí začala více pracovat na svém zdraví a postavě. Tak jako 24letá Angelina Toppi z amerického Marylandu, která během osmi měsíců zhubla 63 kilogramů. A udělala dobře. Když se na podzim nakazila koronavirem, měla naštěstí pouze lehčí průběh onemocnění.
Článek
Partner ji opustil kvůli nadváze. Čtyřnásobná maminka Miriam Blanco zhubla 30 kilogramů a je šťastnější než kdy předtím
Partner ji opustil kvůli nadváze. Čtyřnásobná maminka Miriam Blanco zhubla 30 kilogramů a je šťastnější než kdy předtím Miriam Blanco z amerického Houstonu má za sebou těžké období. Partner a otec jejích dvou dětí se s ní před několika lety rozešel, protože podle něj byla “příliš tlustá” a nechtěl s ní jednoduše ztrácet čas. Miriam v průběhu času zhubla z 99 kilogramů na krásných 69 kilogramů. A nejen to. Našla konečně pravou lásku.