Partner ji opustil kvůli nadváze. Čtyřnásobná maminka Miriam Blanco zhubla 30 kilogramů a je šťastnější než kdy předtím

Partner ji opustil kvůli nadváze. Čtyřnásobná maminka Miriam Blanco zhubla 30 kilogramů a je šťastnější než kdy předtím Zdroj: Dailymail.co.uk

Miriam Blanco z amerického Houstonu má za sebou těžké období. Partner a otec jejích dvou dětí se s ní před několika lety rozešel, protože podle něj byla “příliš tlustá” a nechtěl s ní jednoduše ztrácet čas. Miriam v průběhu času zhubla z 99 kilogramů na krásných 69 kilogramů. A nejen to. Našla konečně pravou lásku.

Partner jí řekl, že nikdo nechce žít s tlusťoškou

33letá Američanka Miriam Blanco se v minulosti nenáviděla za to, jak vypadá. Kvůli tomu měla samozřejmě také velmi nízké sebevědomí. V době, kdy vážila 99 kilogramů, jí její partner a otec jejích dvou dětí řekl, že nikdo nechce žít s tlusťoškou a že má velké štěstí, že s ní stále je.

Zdroj: Dailymail.co.uk “Vzpomínám si, že se mě to velmi dotklo. Poté, co ode mě odešel, se ze mě stala depresivní svobodná matka dvou malých dětí,” popisuje Miriam. Náhoda tomu ale chtěla a tato žena potkala svého současného manžela Jordana. Ten jí dal ale jasně najevo, že ji miluje bez ohledu na to, kolik váží.

Zvrat nastal, když se Miriam vybourala v autě

I když jí Jordan tuto skutečnost stále dokola opakoval, Mariam sebe sama podceňovala. Svému manželovi říkala, že by pochopila, kdyby ji opustil kvůli jiné ženě a že by se za to rozhodně nezlobila. Poté, co Jordanovi porodila dvě děti, se rozhodla, že zhubne. Ale neměla žádnou motivaci.

Zdroj: Dailymail.co.uk A to až do září roku 2015, kdy se vybourala v autě. Od té doby jí totiž trápily nesnesitelné bolesti zad. I když Miriam dalších šest měsíců chodila k chiropraktikovi, její zdravotní stav se nelepšil. Lékař jí nakonec doporučil, aby podstoupila operaci. U tohoto operačního zákroku však existovala pouze 50procentní pravděpodobnost, že ji zbaví bolesti. Záruku jí tak měly poskytnout pouze tlumící léky.

Pravidelné cvičení a úprava jídelníčku změnily Miriam život k lepšímu

A právě s tím se Miriam nechtěla rozhodně smířit. Její manžel, který je veteránem amerického námořnictva, vždy rád cvičil a posiloval. Proto své ženě navrhl, aby vyzkoušela posilovací cvičení na záda. Jakmile Miriam začala cvičit se svým manželem, do posilování se doslova zamilovala.

Zdroj: Dailymail.co.uk Díky pravidelnému cvičení a úpravě jídelníčku však Miriam přestala bolet nejen záda. Výrazně začala klesat také její hmotnost a s ní současně stoupat její zdravé sebevědomí. Tato maminka čtyř dětí je dle svých slov v současnosti ve své nejlepší životní formě. Je navíc velmi šťastná a spokojená, což se odráží také v jejím rodinném a partnerském životě.

“Neexistuje žádná zázračná pilulka, kterou spolknete a přes noc zhubnete. Jen dřina a odhodlání vás dostanou tam, kde chcete být,” říká Miriam, která je inspirací také pro ostatní ženy.

Autor:
Publikováno: 14. 9. 2020 13:00 Nahlásit obsah