Kategorie Bolest zad

Článek
Partner ji opustil kvůli nadváze. Čtyřnásobná maminka Miriam Blanco zhubla 30 kilogramů a je šťastnější než kdy předtím
Partner ji opustil kvůli nadváze. Čtyřnásobná maminka Miriam Blanco zhubla 30 kilogramů a je šťastnější než kdy předtím Miriam Blanco z amerického Houstonu má za sebou těžké období. Partner a otec jejích dvou dětí se s ní před několika lety rozešel, protože podle něj byla “příliš tlustá” a nechtěl s ní jednoduše ztrácet čas. Miriam v průběhu času zhubla z 99 kilogramů na krásných 69 kilogramů. A nejen to. Našla konečně pravou lásku.
Článek
Nejlepší poloha při spánku: Spěte na levém boku či zádech a vyhněte se spaní na břiše
Nejlepší poloha při spánku: Spěte na levém boku či zádech a vyhněte se spaní na břiše Není nic horšího, než když se ráno vzbudíme a cítíme se naprosto rozlámaní. Kvalitu našeho spánku ovlivňuje nejen doba, kterou spíme, ale také poloha, kterou v průběhu noci zaujímáme v posteli. Která spánková poloha je tedy nejzdravější, a kterou byste měli naopak přestat praktikovat?
Článek
Sedavé zaměstnání a bolesti zad jdou ruku v ruce: Co dělat, aby vaše záda netrpěla?
Sedavé zaměstnání a bolesti zad jdou ruku v ruce: Co dělat, aby vaše záda netrpěla? Pokud pracujete v kanceláři a prosedíte většinu své pracovní doby, určitě víte, o čem je řeč. Sedavé zaměstnání totiž výrazně přispívá k bolestem zad a krční páteře. Co dělat, abyste i přes dlouhé sezení měli zdravá záda? Bolesti zad zmírníte, nebo se jich dokonce zbavíte, díky následujícím opatřením, která zahrnují také cviky pro zdravá záda.
Článek
Dívka s gigantickým poprsím žádá o pomoc. Potřebuje peníze na plastickou operaci
Dívka s gigantickým poprsím žádá o pomoc. Potřebuje peníze na plastickou operaci Malá prsa a velká prsa – dilema, které řeší téměř každá z nás již od puberty, a většinou právě s tím, co máme, nejsme příliš spokojené. Ty s menšími košíčky závidí těm s plnějším dekoltem a naopak. Budete s námi ale jistě souhlasit, že zlatá střední cesta je i v tomto případě to nejlepší.
Článek
Bolest zad a kloubů? Zbavte se jí masáží těchto tří bodů!
Bolest zad a kloubů? Zbavte se jí masáží těchto tří bodů! Když se dostaví nepříjemná bolest kloubů, zad či páteře, jsou lidé schopni sáhnout po čemkoliv, co jim má od ní pomoci. Bohužel v některých případech jsou i léky, krémy a gely bezradné a v tu chvíli přichází na radu starověká čínská medicína.
Článek
8 zlozvyků, díky kterým si způsobujeme bolest zad
8 zlozvyků, díky kterým si způsobujeme bolest zad Bolí vás záda? Možná si bolest způsobujete nějakým z následujících osmi zlozvyků.
Článek
Účinné cviky proti pěti typům bolesti zad
Účinné cviky proti pěti typům bolesti zad Naše páteř je vzpřímenou chůzí na rozdíl od zvířat hodně zatížená. Záleží však také na tom, jak spíme, sedíme, chodíme a hlavně také jak zádově svalstvo posilujeme. Stačí přece málo a rázem může být po bolesti!
Článek
Jak na bolesti zad
Jak na bolesti zad Pokud své bolesti nerozumíme, zaháníme ji léky a dál vesele žijeme, jak jsme zvyklé, riskujeme tím ale vážné zdravotní problémy. Například to, že kloub, který volá po léčení, umlčíme tabletou, jenomže on časem vyschne,…