Kategorie Posilování

Článek
Procvičujeme ramena a prsa
Procvičujeme ramena a prsa Sexy ramena a pevné prsní svaly jsou okrasou každého muže i ženy. Proto je důležité do svého cvičebního plánu zařadit trénink na tyto partie, nejen na bříško nebo hýždě.
Článek
Laura Gordon - kočka, které neuvěříte, kolik jí je let
Laura Gordon - kočka, které neuvěříte, kolik jí je let Laura Gordon je realitní makléřka, která žije poblíž New Yorku. Ve svém volném čase se velmi intenzivně věnuje cvičení a posilování. S takovým tréninkem začala ve svých dvaceti letech. Dnes je jí 47! Vážně, 47 let, na které…
Článek
20 rad, jak spálit kalorie bez zbytečné dřiny
20 rad, jak spálit kalorie bez zbytečné dřiny Kdo by nechtěl shodit nějaké to kilo, nebo zpevnit sezením u počítače "rozbředlé" tělo? Pokud jste ale příliš líní na to chodit do posilovny, nebo na to zkrátka nemáte čas, nebo finance, máme pro vás super tipy. Spalujte, i když doma koukáte na televizi, nebo jste v kanceláři. Budete se divit, jak je to jednoduché.
Článek
Sex je ten pravý sport pro nás!
Sex je ten pravý sport pro nás! Málo koho asi dnes překvapí, že aktivity sexuální i sportovní mají mnoho společného. Ne každý však už ví, že obojí se musí praktikovat s mírou, jinak je to špatně. A pokud pro jedno zapomenete na druhé, je to taky špatně.
Článek
Jaký pohyb vám pomůže?
Jaký pohyb vám pomůže? V dnešní době nabízejí fitnesscentra spoustu lekcí. Které vám opravdu přinesou užitek? Tento článek by vám měl pomoci nalézt to, co opravdu potřebujete.
Článek
Rychlá cesta k dokonalé postavě – to je crossfit!
Rychlá cesta k dokonalé postavě – to je crossfit! Toužíte po krásné vypracované postavě? Chcete shodit pár kil nebo si zlepšit fyzičku? Pak je pro vás crossfit to pravé! Cvičení, které si u nás oblibu teprve získává, ale mám stále více příznivců. Pokud se rozhodnete sama se…