Kategorie Posilování

Článek
Partner ji opustil kvůli nadváze. Čtyřnásobná maminka Miriam Blanco zhubla 30 kilogramů a je šťastnější než kdy předtím
Partner ji opustil kvůli nadváze. Čtyřnásobná maminka Miriam Blanco zhubla 30 kilogramů a je šťastnější než kdy předtím Miriam Blanco z amerického Houstonu má za sebou těžké období. Partner a otec jejích dvou dětí se s ní před několika lety rozešel, protože podle něj byla “příliš tlustá” a nechtěl s ní jednoduše ztrácet čas. Miriam v průběhu času zhubla z 99 kilogramů na krásných 69 kilogramů. A nejen to. Našla konečně pravou lásku.
Článek
Chcete zdravě přibrat? Získejte krásně tvarovanou postavu podle svých představ
Chcete zdravě přibrat? Získejte krásně tvarovanou postavu podle svých představ Budete se možná divit, ale pro některé ženy je zdravé přibírání na váze stejnou výzvou jako hubnutí. Pokud si i vy připadáte příliš hubená a toužíte po ladných křivkách, rozhodně hned nemusíte jíst nezdravě. Abyste získala krásně tvarovanou postavu, zaměřte se na nabrání svalové hmoty a menšího množství tuků.
Článek
Laura Gordon - kočka, které neuvěříte, kolik jí je let
Laura Gordon - kočka, které neuvěříte, kolik jí je let Laura Gordon je realitní makléřka, která žije poblíž New Yorku. Ve svém volném čase se velmi intenzivně věnuje cvičení a posilování. S takovým tréninkem začala ve svých dvaceti letech. Dnes je jí 47! Vážně, 47 let, na které…
Článek
20 rad, jak spálit kalorie bez zbytečné dřiny
20 rad, jak spálit kalorie bez zbytečné dřiny Kdo by nechtěl shodit nějaké to kilo, nebo zpevnit sezením u počítače "rozbředlé" tělo? Pokud jste ale příliš líní na to chodit do posilovny, nebo na to zkrátka nemáte čas, nebo finance, máme pro vás super tipy. Spalujte, i když doma koukáte na televizi, nebo jste v kanceláři. Budete se divit, jak je to jednoduché.