Kategorie Vánoce 2021

Článek
Počasí o Vánocích 2021 bude na blátě, bílých Vánoc se nedočkáme
Počasí o Vánocích 2021 bude na blátě, bílých Vánoc se nedočkáme Zajímá vás, jaké bude počasí o letošních Vánocích? Jestliže toužíte po bílých Vánocích jako z ladovských pohlednic, musíme vás bohužel zklamat. Štědrý den 2021 bude bez sněhu, naopak nás čeká obleva. Podle vyhlídek meteorologů bychom si měli na sníh počkat až do ledna, kdy by se mělo začít opět ochlazovat.
Článek
Vánoční trendy 2021: Jaké barvy a dekorace jsou letos v kurzu?
Vánoční trendy 2021: Jaké barvy a dekorace jsou letos v kurzu? Vánoční zvyky a tradice jsou neměnné. Vánoční dekorace a barvy však každoročně podléhají módním trendům. Chcete znát vánoční trendy 2021 a přizpůsobit jim styl a barvu své letošní sváteční výzdoby? Prozradíme vám, co tento rok frčí.
Článek
Italská módní hvězda Chiara Ferragni se pochlubila vánočním stromečkem, který mění barvu. Na Instagramu způsobila senzaci
Italská módní hvězda Chiara Ferragni se pochlubila vánočním stromečkem, který mění barvu. Na Instagramu způsobila senzaci Nejznámější italská módní blogerka Chiara Ferragni se pustila do výzdoby svého domova už nyní. Že to u ní doma aktuálně vypadá jako ve vánoční pohádce, předvedla svým fanouškům také na Instagramu. Zrak přecházel hlavně z jejího vánočního stromečku, jehož svítící ozdoby mění při tlesknutí barvu.
Článek
Kamila Nývltová se opět pouští do pečení vánočního cukroví. Tentokrát chce napéct přes 52 tisíc kousků
Kamila Nývltová se opět pouští do pečení vánočního cukroví. Tentokrát chce napéct přes 52 tisíc kousků Kamila Nývltová je nejen skvělá zpěvačka, ale také výborná pekařka a cukrářka. Mezi její obrovské vášně patří pečení vánočního cukroví a ani v letošním roce tomu nebude jinak. Tato sympatická žena se pouští do předvánočních příprav už nyní. Jak uvedla na svém Instagramu, na letošní Vánoce chce upéct přes 52 tisíc kousků vánočního cukroví.