3 nedočkavá znamení zvěrokruhu, která se na Vánoce připravují s předstihem. Už mají zabalené dárky a chystají vánoční výzdobu

3 nedočkavá znamení zvěrokruhu, která se na Vánoce připravují s předstihem. Už mají zabalené dárky a chystají vánoční výzdobu Zdroj: Freepik

Vánoce tu máme až za několik týdnů, některá znamení zvěrokruhu se však na tyto nejoblíbenější svátky v roce připravují s opravdu velkým předstihem. Některá z nich už mají dokonce nakoupené a zabalené všech vánoční dárky a už se pomalu chystají na vánoční výzdobu a stavění stromečku. O která nedočkavá znamení zvěrokruhu se konkrétně jedná?

Střelec: Miluje vánoční pohodu, a tak si ji vykouzlí s předstihem

Střelec je znamením zvěrokruhu, které jde do všeho po hlavě. A týká se to i vánočních příprav. Toto hvězdné znamení je obvykle první, které ozdobí svůj domov či kancelář vánočními dekoracemi. A že má jako první doma také vánoční stromeček? To požitkářské Střelce vůbec netrápí, protože si chtějí co nejdéle vychutnat vánoční pohodu a veselí.

Pokud máte doma Střelce, svým přístupem přispěje k tomu, abyste se i několik týdnů před Vánoci uvolnili a relaxovali, a zapomněli naopak na předvánoční shon a stres. A co když vás Střelec přiměje k popíjení svátečních koktejlů nebo k hlasitému zpívání vánočních koled? Rozhodně na tom není nic špatného!

Zdroj: Freepik Blíženci: Včas se připravují na dokonalé Vánoce bez jediné chybičky

Co se týče Vánoc, patří Blíženci k vánočním perfekcionistům zvěrokruhu. Chtějí být na tyto svátky stoprocentně připraveni. Proto s předstihem nakupují a posléze balí vánoční dárky pro své blízké. Blíženci také včas obstarávají veškerou vánoční výzdobu, aby jim v období Adventu doma vůbec nic nechybělo. Toto hvězdné znamení rovněž s předstihem do nejmenších detailů plánuje, jak bude vypadat jeho vánoční stromek plný ozdob a světel. 

Ptáte se, z jakého důvodu Blíženci tolik bazírují na Vánocích? Jelikož tyto svátky nejraději tráví v kruhu své milované rodiny, nepřejí si nic jiného, aby byl jejich vánoční čas po všech stránkách dokonalý. 

Zdroj: Freepik Panna: Mistr v organizaci Vánoc

Dalšími skutečnými mistry v organizaci Vánoc jsou lidé narození ve znamení Panny. Toto praktické znamení zvěrokruhu si vždy přeje, aby vše běželo podle plánu a ani Vánoce nejsou výjimkou. 

Panna se pouští do vánočních příprav s velkým předstihem hlavně proto, aby se posléze vyhnula velkému vánočnímu shonu a stresu a mohla si místo toho během svátků užít vánoční pohodu a klid. Kupuje a balí vánoční dárky, vytváří a plní domácí adventní kalendář nebo nakupuje či tvoří vánoční dekorace. Aby Panna na nic nezapomněla, vede si pečlivě seznam všech vánočních dárků i vánočních příprav. Když má splněno, na svém to-do listu se úkol jednoduše odškrtne. 

Zdroj: Thoughtcatalog.com, Thespruce.com, Gettotext.com
Autor:
Publikováno: 29. 11. 2021 10:20 Nahlásit obsah