Veronika Arichteva ukázala nazdobený vánočních stromeček. Někomu připomíná koště

Veronika Arichteva ukázala nazdobený vánočních stromeček. Někomu připomíná koště Zdroj: Profimedia

Štědrý den je doslova za dveřmi. Spousta lidí se již tohoto okamžiku nemůže dočkat a s předstihem zdobí vánoční stromeček. Patří k nim i herečka Veronika Arichteva, která se na Instagramu pochlubila svým nazdobeným živým stromečkem, který není příliš symetrický. Podle mnohých vypadá dokonce jako koště.

“Holky říkaly, že není moc hezkej. Stromek, ne dítě. Tak jsem znejistěla viď. Je pravda, že asi neni úplně symetrickej a bohatej všude, nebo nevím,” okomentovala fotku svého vánočního stromku Veronika Arichteva. 

Sympatická herečka a hvězda seriálu O mě se neboj svým postem zdůraznila, že i v nedokonalosti je krása. “Každopádně mi to připomnělo jeden hezkej projekt Zachraň stromek, kde si můžete koupit stromeček, kterej není úplně dokonalej, ale je z Česka a vám může dělat radost doma místo toho, co by rovnou skončil v drtičce. To je osud každýho takový desátýho stromku. Není to kvůli tomu, že by lesníci řezali hlava nehlava, ale lidi chtěj jenom ty symetrický, rovný a ty jsou často vyprodaný a tak musí řezat dál ,” poznamenala Veronika Arichteva.

Podle herečky zřejmě i její vánoční stromek vyváznul doslova o jehličku před drtičkou. I když jde o klasický, zřejmě zahraniční “předhypermarkeťák”.

“Vzalas ho teď z jinýho úhlu a je to lepší, viď @martinapartlova. Ale my prostě stejně víme, jak vypadá ze strany,” okomentovala vánoční stromek Veroniky Arichtevy její kamarádka a parťačka z 3v1 Nikol Leitgeb. “Bohužel víme. Tahle ale vypadá docela k světu,” dodala se smíchem Martina Pártlová.

Zdroj: Instagram.com/veronikaarichtev
Autor:
Publikováno: 20. 12. 2022 09:00 Nahlásit obsah