Kategorie 3v1

Článek
Nikol Štíbrová se tajně vdala. Svatba s Petrem Leitgebem proběhla v Řeporyjích pod taktovkou Pavla Novotného
Nikol Štíbrová se tajně vdala. Svatba s Petrem Leitgebem proběhla v Řeporyjích pod taktovkou Pavla Novotného Nastávající maminka Nikol Štíbrová všem vyrazila dech. Za Petra Leitgeba, jehož miminko právě nosí pod srdcem, se totiž tajně vdala. Decentní svatba se uskutečnila v Praze-Řeporyjích, kde Nikol a Petra oddával místní starosta Pavel Novotný.
Článek
Nastávající maminky Martina Pártlová a Nikol Štíbrová promluvily o těhotenství a porodu: Už mají připravené jméno pro miminko?
Nastávající maminky Martina Pártlová a Nikol Štíbrová promluvily o těhotenství a porodu: Už mají připravené jméno pro miminko? Martina Pártlová a Nikol Štíbrová jsou herecké kolegyně z show 3v1 a také velmi dobré kamarádky. Co mají ještě společného? Každá z nich se aktuálně těší na nový přírůstek do rodiny. Zatímco Martina Pártlová čeká své první miminko, Nikol Štíbrová bude již dvojnásobnou matkou. O tom, co prožívají, se nyní rozepsaly na Instagramu.
Článek
Hvězda 3v1 Martina Pártlová je těhotná. V 41 letech čeká první dítě s o 14 let mladším partnerem
Hvězda 3v1 Martina Pártlová je těhotná. V 41 letech čeká první dítě s o 14 let mladším partnerem Martina Pártlová ve svých 41 letech oznámila, že bude poprvé maminkou. Tato hvězda 3v1 tak bude moci brzy vozit kočárek se svými kamarádkami Nikol Štíbrovou a Veronikou Arichtevou. Kdo je ale otcem dítěte? Jeho jméno Martina Pártlová odtajnila teprve před několika dny.
Článek
Holka, nebo kluk? Těhotná Nikol Štíbrová prozradila na Instagramu pohlaví svého druhého miminka
Holka, nebo kluk? Těhotná Nikol Štíbrová prozradila na Instagramu pohlaví svého druhého miminka Influencerka a herečka Nikol Štíbrová je podruhé těhotná. Spousta lidí si láme hlavu nad tím, zda svému synkovi Mathiasovi pořídí sestřičku, nebo bratříčka. Tato hvězda 3v1 pohlaví svého druhého dítěte prozradila svým fanouškům na Instagramu. Co myslíte, čeká Nikol Štíbrová holčičku, nebo to bude zase kluk?